© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

XPG Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. XPG Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar

XPG Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 2 dk okuma süresi
300 0

Oyuncu Belleklerinde %20’ye Varan İndirimler

 

XPG’nin yeni nesil DDR5 belleklerinin ilk örneği olan XPG LANCER, işlemci çekirdeği başına düşen bant genişliğini artırarak saniyede 5200MT’ye varan hızlara ulaşabiliyor. Böylelikle oyunlarda ve diğer uygulamalarda performans artışı sağlıyor. Inventus’ta devam eden kampanyada XPG LANCER 16 GB DDR5 RAM’e %20 indirimle 2795 TL’ye ulaşabilirsiniz.

 

4133Mhz’ye ulaşabilen hızı ve üstün kararlılığıyla, en yüksek kalitede yongalar ve PCB’lerle üretilen XPG SPECTRIX 16 GB D50 DDR4 RGB RAM’i, Hepsi Burada’dan %7 indirimle 1254,90 TL’ye satın alabilirsiniz.

 

XPG Hakkında

 

Xtreme Performance Gear (XPG), ADATA Technology’nin yüksek performanslı PC donanımı sunan bir markasıdır. XPG ürünleri, mümkün olan en üst düzey dayanıklılık ve performansı sunmak için ADATA’nın zorlu A+ Testleri’ni başarıyla geçmeleriyle kendilerini kanıtlamış donanımlardır. XPG oyunculara, donanım meraklılarına ve overclock ile uğraşan kullanıcılara tadını son hızda çıkaracakları muhteşem bir deneyim sunuyor. Gelişmiş teknik özellikleri yanında şık ve güçlü tasarımlarıyla öne çıkan XPG ürünleri, Japonya Good Design Awards ve Taiwan Excellence Gold Awards gibi prestijli ödüllere lâyık görülmüştür. Overclock meraklılarının ve dünyaca ünlü e-spor takımlarının değişmez donanımları arasında yer alan ADATA XPG ürünleri, zaferi hedefleyen her oyuncunun tercihidir.

 

İlgili Yazılar