© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Farklı Temalarda Yeni Filmler Sinemaseverlerle Buluştu
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Farklı Temalarda Yeni Filmler Sinemaseverlerle Buluştu

Farklı Temalarda Yeni Filmler Sinemaseverlerle Buluştu

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
18 0

Dublör

Ryan Gosling ve Emily Blunt’un başrollerini paylaştığı Dublör filmi, dublörlüğe geri dönen Colt Seavers’ın hikayesini konu alıyor. Yapımda Aaron Taylor-Johnson, Hannah Waddingham, Stephanie Hsu ve Teresa Palmer da yer alıyor.

Boy Kills World

Canlı bir hayal gücü olan sağır ve dilsiz bir çocuğun hikayesini anlatan Boy Kills World filminde Bill Skarsgard, Famke Janssen ve Jessica Rothe rol alıyor. Moritz Mohr’un yönetmen koltuğunda olduğu film ABD, Almanya ve Güney Afrika ortak yapımı.

Siyah Çay

Siyah Çay filmi, Fildişi Sahili’nden Çin’in Guangzhou kentine taşınan genç bir kadının hikayesini ele alıyor. Nina Melo, Han Chang ve Wu Ke-Xi’nin oynadığı yapımı Abderrahmane Sissako yönetti.

Rekabet

Tenisi bırakıp koçluğa başlayan genç bir kadının aşk üçgenindeki hikayesini anlatan Rekabet filminde Zendaya, Josh O’Connor ve Mike Faist başrollerde yer alıyor. Luca Guadagnino’nun yönettiği yapım, oldukça dikkat çekici.

Cadı

Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın eserinden uyarlanan Cadı filmi, Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküş döneminde geçen bir hikayeyi izleyicilere sunuyor. Erman Bostan yönetmenliğindeki filmde Furkan Andıç, Buse Meral ve Nur Sürer gibi usta oyuncular rol alıyor.

Diğer Yeni Filmler

Arınma, Katala-Oyun Gecesi ve Zah-Har-Cin Ahali gibi farklı temalara sahip yapımlar da sinemaseverlerle buluştu. Ayrıca animasyon severler için Küçük Don Kişot’un Maceraları da dikkat çekiyor.

İlgili Yazılar