© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Hint Asıllı İş İnsanı Umar Kamani ve Sevgilisi Nada Adelle'nin Masalsı Düğünü
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Hint Asıllı İş İnsanı Umar Kamani ve Sevgilisi Nada Adelle’nin Masalsı Düğünü

Hint Asıllı İş İnsanı Umar Kamani ve Sevgilisi Nada Adelle’nin Masalsı Düğünü

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
19 0

Umar Kamani ve Nada Adelle’nin Masal Gibi Düğünü

2012 yılında moda markası Pretty Little Thing’i kuran ve dünya çapında tanınan Hint asıllı İngiliz iş insanı Umar Kamani (36), sevgilisi Nada Adelle (31) ile Ağustos 2021’de “masalsı” bir evlilik teklifinin ardından Güney Fransa’da evlendi.

Unutulmaz Tören ve Kutlamalar

Cuma günkü tören, Grand Allée’de gerçekleşti ve Mariah Carey ile Andrea Bocelli’nin müzik performanslarına ev sahipliği yaparken, perşembe günkü konuk karşılama partisi ile başlayan kutlamalar, cuma günkü ikinci kutlamalar ve cumartesi günü geleneksel Hint töreni ile devam etti. Pazar günü ise dört günlük eğlence, bir barbekü partisi ile sona erdi.

Ünlü Konuklar ve Muhteşem Detaylar

Hafta sonu kutlamaları, süper model Naomi Campbell, aktör Tessa Thompson, komedyen Russell Peters, şarkıcı Christina Milian gibi birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Cuma günkü törende Adelle, özel Maria Grazia Chiuri tasarımı Dior elbisesiyle göz kamaştırırken, Kamani ise klasik bir Tom Ford smokini ile zarafetiyle dikkat çekti.

Duygusal Anlar ve Peri Masalı Töreni

Adelle, Vogue Arabia’ya verdiği röportajda, mihraptaki ilk törenin en özel anlarından biri olduğunu belirterek, “Gerçekten bir peri masalıydı.” dedi. Umar Kamani ise duygusal anları paylaşarak, “Nada’yı o elbiseyle gördüğümde sustum kaldım. En duygusal andı.” ifadelerini kullandı.

Hayallerdeki Töreni Gerçeğe Dönüştürmek

Çift, Batı tarzı bir düğün ile bir Hint düğününü birleştirerek, hayallerindeki töreni gerçeğe dönüştürmek için etkinlik planlamacıları Banana Split ile çalıştı. Konuklar, gece geç saatlere kadar süren romantik partiye, Mariah Carey’nin özel sürpriz performansıyla katıldılar.

İlgili Yazılar