© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Fatih Terim, Panathinaikos'un Mağlubiyetinden Fransız Hakemi Eleştirdi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fatih Terim, Panathinaikos’un Mağlubiyetinden Fransız Hakemi Eleştirdi

Fatih Terim, Panathinaikos’un Mağlubiyetinden Fransız Hakemi Eleştirdi

haberler haberler - - 1 dk okuma süresi
21 0

Fatih Terim, AEK Maçının Hakem Kararlarını Eleştirdi

Panathinaikos, Yunanistan Süper Ligi Şampiyona Grubu’nda deplasmanda AEK’ya 3-0 mağlup oldu. Maç sonrasında teknik direktör Fatih Terim, karşılaşmanın Fransız hakemi Willy Delajod’un yönetimini sert bir dille eleştirdi.

Penaltı Kararı Verilmediği İçin Hakeme Tepki

Fatih Terim, maçta lehlerine penaltı kararı verilmesi gerektiğini savunarak, kendisine soru yönelten muhabire “Penaltı verilmediği için kaybetmedik ama VAR’dan da bir uyarı gelmedi. Sonra gelip bize sarı kart gösterildi. Böyle olursa hakeme nasıl saygı duyacağız?” şeklinde tepki gösterdi. Ayrıca, “Bu kadar bariz bir penaltıyı vermeyecekse, Fransa’dan hakem getirmeye gerek yok. Boşa para harcamayın” ifadelerini kullandı.

“Hakemler Bize Tuhaf Davranıyor”

Fatih Terim, hakemlerin kendilerine tuhaf davrandığını belirterek, “Rakibimizi tebrik ediyorum. Bizden iyi oynadılar ve galip gelmeyi hak ettiler. Erken yediğimiz gol dengemizi bozdu. Penaltıyla 1-1’i bulmuş olsaydık farklı şeyler söyleyebilirdik. Hakemler bu sahaya geldiklerinde bize biraz tuhaf davranıyorlar. Kaliteli bir hakemle oynamadık” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar