© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

İlgi Çeken Kedi: Yedi Bela Hüsnü
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. İlgi Çeken Kedi: Yedi Bela Hüsnü

İlgi Çeken Kedi: Yedi Bela Hüsnü

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
9 0

Kedinin Pusu Kurup Saldırdığı Anlar Sosyal Medyada Trend!

Sosyal medyada gündem olan bir olay, Enafın beslediği kedinin kaldırımdan geçenlere pusu kurup saldırdığı anlara ilişkin görüntüler oldu. Petshop mağazası işleten Emre Özkan, kedinin geçen hafta işyerinin önüne geldiğini ve ilginç davranışlar sergilediğini söyledi.

Kediyi Sahiplenen Esnafların Açıklamaları

Emre Özkan: “Kedinin yoldan geçen köpeklere saldırmasının, daha önce köpeklerle yaşadığı bir olaydan kaynaklanabileceğini düşünüyoruz. Sürekli köpeklere saldırıyor. İnsanlar araya girdiği için nasibini alıyor. Biz Hüsnü’yü esnaf olarak sahiplendik. Adını ‘Yedi Bela Hüsnü’ koyduk. Normalde evcil bir kedi ama dışarı atmışlar. Daha önce kısırlaştırmışlar.”

Cengiz Karaca: “Kedinin bu bölgeye bir hafta önce geldiğini söyleyen Cengiz Karaca da “Esnaf olarak sahiplendik. Kapıda beslemeye başladık. Köpeklere karşı bir saldırganlığı var. Bununla ilgili video oluşturunca ortaya komik bir görüntü çıktı. Kediyi gören herkes gelip seviyor.”

Murat Bilici: “Kaldırımı mesken tutan kedinin, köpekler ve bazen de insanlar geçerken atak yaptığını, korkan kişilerin bile gülerek yoluna devam ettiğini söyledi.”

İlgili Yazılar