© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe'den Açıklamalar
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe’den Açıklamalar

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe’den Açıklamalar

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
22 0

Boztepe, Haklı Haykırışların Ardından Konuştu

Antalyaspor Kulübü Başkanı Sinan Boztepe, Hugh Dallas’ın hakemlerle çevrim içi yaptığı toplantının görüntülerinin sosyal medyada paylaşılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Galatasaray maçından sonra yaptığı haykırışların haklılığının ortaya çıktığını belirtti. Boztepe, kendilerinden alınan 3 puanın rakibe verildiğini ifade ederek, hakkın yenmesine müsaade etmeyeceklerini vurguladı.

Adalet ve Destek Mesajları

Sinan Boztepe, “İlahi adalet diye bir şey var. Gerçekler çok uzun sürmeden ortaya çıktı. Haklı haykırışlarımızı tüm Türkiye duymuş oldu” dedi. Boztepe, kulüpler birliği toplantısında konuyu detaylıca ele alacaklarını belirtirken, haksızlığa göz yumanların görev almaması gerektiğini savundu. Temiz bir lig için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Erden Timur’a Yanıt

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un temiz bir lig için çağrısına cevap veren Boztepe, temizliğin herkes için geçerli olması gerektiğini dile getirdi. Ayrıca, hakemlik konusunda yaşanan tartışmalara da değinen Boztepe, profesyonellik gerektiren tutumların önemine vurgu yaptı.

MKE Ankaragücü ve Jehezkel Konusu

Boztepe, MKE Ankaragücü galibiyeti sonrası Beşiktaş maçı öncesi iyi bir hava yakaladıklarını belirtti. Ayrıca, Trabzonspor maçında yaşanan olaylarla ilgili İsrailli futbolcu Jehezkel’in durumuna da değindi ve destek beklediklerini ifade etti.

Transfer Kısıtlamaları ve Hedefler

Transfer kısıtlamalarının devam ettiğini dile getiren Boztepe, borçları ödemeleri durumunda kısıtlamanın kalkacağını açıkladı. Son olarak, Fenerbahçe’nin şampiyonluk mücadelesi hakkında görüşlerini paylaşan Boztepe, hedeflerinin ligi ilk 5 ya da 6 içerisinde bitirmek olduğunu sözlerine ekledi.

İlgili Yazılar