© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Rap Dünyasının Merak Edilen İsimlerinden Siyesbi Hakkında Merak Edilenler
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Rap Dünyasının Merak Edilen İsimlerinden Siyesbi Hakkında Merak Edilenler

Rap Dünyasının Merak Edilen İsimlerinden Siyesbi Hakkında Merak Edilenler

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
242 0

Son dönemlerde rap dünyasında önemli bir hayran kitlesine ulaşan Siyesbi hem ayranları hem de rap camiası tarafından en çok merak edilen isimlerin başında geliyor. Henüz 21 yaşında olan Siyesbi’nin bugüne kadar neler yaptı ve rap müzikte nasıl bu tür bir başarı elde ettiği merak konusu oluyor. Büyüklü küçüklü farklı birçok organizasyonda karşımıza çıkan grip müzik dünyasının önemli isimleri ile birlikte çok güzel iş birlikleri yapan Siyesbi hakkında hep çok güzel başarılardan söz ediliyor. Şöyle ki;

Siyesbi 16 Nisan 2001 yılında Muğla Fethiye’de doğuyor. Hip-Hop tarzındaki müzikleri karşı olan ilgisini çok küçük yaşlarda keşfettiğini anlatıyor. Keşfetmiş olduğu bu ilgi ile birlikte aslında rap müziğe karşı ne kadar yetenekli olduğunu da anlıyor ve kesinlikle bu dünyada var olması gerektiğine o çocuk yaşlarda karar veriyor. Bu dönemlerde önce şarkı sözleri yazmaya başlıyor. Ardından 14 yaşında stüdyoya girerek ilk kaydını alıyor. Henüz 14 yaşında atmış olduğu profesyonel adım ile başarı dolu bir yaşam başlamış oluyor.

Siyesbi 18 yaşına geldiğinde Siyesbiline isimli bir Hip-hop Stüdyosu kuruyor. Bu stüdyoda birçok farklı sanatçının albümüne imza atıyor. Aynı zamanda kendi profesyonel çalışmalarını yine kendisine ait olan bu stüdyoda devam ettiriyor.  Ve böylelikle prodüktör kimliğini de ortaya koyarak başarılarına bir yenisini daha ekliyor.

Twitter: https://twitter.com/siyesbionline/

instagram: https://www.instagram.com/siyesbionline/

spotify: https://open.spotify.com/artist/1XQsFiCKUKZuTNvh02L0mY

youtube: https://www.youtube.com/c/Siyesbi

Tiktok: https://www.tiktok.com/@siyesbionline

İlgili Yazılar