© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

ORGÜDER Genel Kurulu’nda Muharrem Doğan tekrar Başkan seçildi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ORGÜDER Genel Kurulu’nda Muharrem Doğan tekrar Başkan seçildi

ORGÜDER Genel Kurulu’nda Muharrem Doğan tekrar Başkan seçildi

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 1 dk okuma süresi
933 0

Organik Ürün Üreticileri ve Sanayicileri Derneği’nin (ORGÜDER) gerçekleştirilen Genel Kurulu neticesinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine bir kez daha Muharrem Doğan seçildi. Orvital Organik Kurucu Ortağı olan ve son üç yıldır ORGÜDER’in Başkanlık görevini yürüten Muharrem Doğan, Genel Kurul’da gerçekleştirilen seçim sonucunda üç yıl daha Başkanlık görevini yürütecek.

Muharrem Doğan’ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alacağı ORGÜDER’de başkan yardımcılığı görevini Mehmet Necdet Kileci ve Sabriye Şen, yönetim kurulu üyesi olarak ise Rahmi Uğur Seyrek ve Ayhan Sümerli görev alacak.

Tekrar Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Muharrem Doğan, “Organik ürün sektörünün gelişimi ve problemlerinin çözümü için çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemiz için çok önemli olduğunu düşündüğümüz organik sektörü; insanların sağlıklı beslenmesi gibi çok stratejik bir konuda faaliyet gösteriyor. Biz de bu amaca hizmet edecek doğru projelerle sektörümüzün gelişimi için çaba göstermeye devam edeceğiz. Beni bu göreve layık gören tüm ORGÜDER üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlgili Yazılar