© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Yenmak'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı'na Özel Mesaj: Birlikte Daha Güçlüyüz!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Yenmak’tan 30 Ağustos Zafer Bayramı’na Özel Mesaj: Birlikte Daha Güçlüyüz!

Yenmak’tan 30 Ağustos Zafer Bayramı’na Özel Mesaj: Birlikte Daha Güçlüyüz!

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 1 dk okuma süresi
124 0

Yenmak olarak, Türkiye’nin gurur kaynağı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tüm içtenliğimizle kutluyoruz. Bu özel gün, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin en önemli dönüm noktalarından biridir.

1965 yılından bu yana otomotiv yedek parça sektöründe motor parçaları üretimi gerçekleştiren Yenmak, bu anlamlı günü tüm çalışanları, iş ortakları ve değerli müşterileriyle birlikte coşkuyla kutlamaktadır.

Zafer Bayramı, bir ulusun bağımsızlık ve özgürlük için verdiği mücadelenin sembolüdür. Yenmak olarak, bu mücadelenin bize kazandırdığı değerlerin farkındayız ve bu değerleri iş yapış biçimimize, ürünlerimize ve hizmetlerimize yansıtmaktayız.

İstanbul’da başladığımız üretim serüvenimizi, bugün 3 fabrikada sürdürmekteyiz. Bu başarının arkasında, tıpkı 30 Ağustos’ta olduğu gibi, birlikte hareket etmenin, dayanışmanın ve azmin bulunmaktadır.

Bu özel gün vesilesiyle, Yenmak olarak, tüm Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlar, ülkemizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinde emeği geçen tüm kahramanlarımızı rahmet ve minnetle anarız.

Zafer Bayramı’nız kutlu olsun!

İlgili Yazılar