© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal: "Şampiyonluk Mücadelemizi Sonuna Kadar Sürdüreceğiz"
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal: “Şampiyonluk Mücadelemizi Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal: “Şampiyonluk Mücadelemizi Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
17 0

Kartal: “Oyuncularıma Güveniyorum”

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal, Sivasspor ile oynanan maçın ardından yayıncı kuruluşa konuştu. Kartal, “Sonuçta buraya 3 puan almak için geldik. Rakibimizin de son haftalarda bir çıkışı olduğunu ve iyi savunma yaptığını biliyorduk. Kapanan savunmaya karşı zorlandık ama 2 gol atmayı başardık. İstediğimiz sonucu alamadık ama oyuncularıma güveniyorum” ifadelerini kullandı.

Kartal: “Şampiyonluk Mücadelesi Vereceğiz”

Maçın son anlarındaki Sivasspor’un kazandığı penaltı için de yorum yapan Kartal, “Pozisyonu baştan sona incelediğimizde şampiyonluğa oynayan bir takım için çok ağır bir karar olduğunu düşünüyorum. Biz izledik, baktık. Gerçekten çok ağır bir karar. Bunun nasıl olduğunu anlamış değiliz. Biz pes etmedik, sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. 5 maçın 5’ini de kazanmaya yönelik oynayacağız” dedi.

Kartal: “Adalet İstiyoruz”

Yabancı hakemin olduğunun hatırlatılması üzerine Kartal, “Yabancı hakem var diye olmayan bir şey niye olmuş gibi aleyhimize veriliyor. Yabancı hakem olur, yerli hakem olur biz adalet istiyoruz. Bu akşam adalet penaltı pozisyonunda aleyhimize işledi.” diye konuştu.

Kartal: “Taraftarlarımıza Özür Diliyoruz”

Kartal, takımının performansıyla ilgili olarak, “Oyuncularımızın bazılarının çok yorgun olduğunu gözlemledik. Bazı değişiklikler yaptık ama istediğimiz sonucu alamadık. Taraftarlarımızdan özür diliyoruz. 5 maçın beşini de kazanmak için sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz. Asla pes etmedik, pes de etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar