© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Modacı Elif Akar, İnternet Üzerinden Tüm Türkiye’ye Setri Zerafet Markasıyla Birbirinden Seçkin Ürünlerini Pazarlıyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Modacı Elif Akar, İnternet Üzerinden Tüm Türkiye’ye Setri Zerafet Markasıyla Birbirinden Seçkin Ürünlerini Pazarlıyor

Modacı Elif Akar, İnternet Üzerinden Tüm Türkiye’ye Setri Zerafet Markasıyla Birbirinden Seçkin Ürünlerini Pazarlıyor

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 1 dk okuma süresi
414 0

Setri Zerafet markasının yaratıcısı, modacı Elif Akar; Tokat’taki lüks giyim mağazasında müşterilerine satışa sunduğu birbirinden seçkin ürünleri internet üzerinden tüm Türkiye’ye pazarlıyor.

– [ ] Pandeminin ardından artan internet satışları ile birlikte satışlarını dijital mecralara yönlendiren ve dijital mecralarda kullanıcıların ilgisini çeken Setri Zerafet, özellikle bayramın yaklaşmasıyla ciddi sipariş sayılarına ulaştı. Her geçen gün dijital mecralarda ki müşteri sayısını artıran Setri Zerafet, ürün gruplarında ki seçkinlik ile de müşterilerinden tam not alıyor.

2021 yılında modacı Elif Akar tarafından kurulan ve dijital mecralardaki kullanıcıların taleplerini de göz önünde bulundurarak ürün yelpazesini genişleten mağaza, tüm yaş gruplarına uygun kadın giyimde kullanıcıların yaygın tercihi oldu.

Siparişleri hızlı kargo anlaşması sayesinde, müşterilerine en asgari sürede ulaştırması ile de ilgi çeken mağaza; sadece Türkiye’ye değil pek çok Avrupa ülkesine de satışlar gerçekleştiriyor.

İşte Setri Zerafet’in Resmî İnstagram Hesabı:

https://www.instagram.com/setri_zerafett/

Modacı Elif Akar, İnternet Üzerinden Tüm Türkiye’ye Setri Zerafet Markasıyla Birbirinden Seçkin Ürünlerini Pazarlıyor 1

İlgili Yazılar