© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümünde neler oldu? Azra gerçekleri öğrenebildi mi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümünde neler oldu? Azra gerçekleri öğrenebildi mi?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümünde neler oldu? Azra gerçekleri öğrenebildi mi?

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 2 dk okuma süresi
579 0

Ekranların sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Bu bölümde Yıldırım’ın ölümünün kaza olmadığını öğrenen Azra, gerçeği ortaya çıkarmak için harekete geçer.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 22. bölümü FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümünde; Çolpan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yapacağı konuşmaya hazırlanırken Cevher Hukuk’un kapısını çalan sürpriz bir müvekkil, onu zorlu bir davayla karşı karşıya bırakacaktır.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldırım’ın ölümünün kaza olmadığını öğrenen Azra, gerçeği ortaya çıkarmak için harekete geçer. Azra ve Efe’nin çözmesi gereken düğüm; Buket’in şüpheli intiharı ve Yıldırım’ın ölümü arasındaki bağlantıdır. Çolpan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yapacağı konuşmaya hazırlanırken Cevher Hukuk’un kapısını çalan sürpriz bir müvekkil, onu zorlu bir davayla karşı karşıya bırakacaktır.

 

Azra’nın bildiklerini öğrenmek isteyen Haluk, Azra’ya büyük bir tuzak kurar. Haluk’un maskesini düşürmeye kararlı olan Azra’nın ise bunu başarabilmesi için yardıma ihtiyacı vardır. Bora, Sanem, Azra ve Efe kendilerini tehlikeli bir oyunun içinde bulurlar. Cinayet üzerindeki sır perdesi aralandıkça onları bekleyen tehlike de büyümektedir…

 

 

İlgili Yazılar