© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Abdülkadir Göncü Kimdir ve Hangi Sektördedir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Abdülkadir Göncü Kimdir ve Hangi Sektördedir?

Abdülkadir Göncü Kimdir ve Hangi Sektördedir?

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
395 0

Şanlıurfalı iş insanı Abdülkadir Göncü geçmişten günümüze dek başarılarıyla gündemde olmayı başarmış ender kişilerden biridir. Uzun yıllar inşaat sektöründe faaliyet gösteren iş insanı ülke genelinde yer altı ve yer üstü yüzlerce projeye imzasını atmıştır. İnşaat sektöründe ki varlığını kurucusu olduğu Göncü İnşaat şirketiyle gösteren iş insanı ülke genelinde sayısız başarılı projede imzası vardır.

Abdülkadir Göncü inşaat sektörünün en önemli yapıtaşlarından biri olan modernleşmeyi ve estetik yapılar inşaa etmeyi hedef edinmiştir. Çalışma hayatında her daim yenilikçi olduğunu dile getiren iş insanı gelişen teknolojilerden de en iyi şekilde faydalanmıştır. Göncü İnşaatın kuruluş yılı 1982 olup bugünlere dek Abdülkadir Göncü ve işinde uzman ekibinin doğru adımları ile gelebilmeyi başarmıştır. Dönemsel olarak 100 ila 500 kişi arasında personel çalıştıran şirket ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmuştur.

Sivil toplum kuruluşları ve yerel halk tarafından da sevilen iş insanı Göncü yardımsever kimliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Şehrine okullar kazandıran ve bir çok yardım organizasyonunda ismine yer verilen iş insanı bugün ülkemizin örnek ve saygıdeğer iş insanları arasında yerini almaktadır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan iş insanına ait profilleri aşağıda listeliyoruz.

Twitter : https://twitter.com/Abdulkadir_Gnc

Instagram : https://www.instagram.com/abdulkadir.goncu1/

Linkedin : www.linkedin.com/in/abdulkadirgoncu 

İlgili Yazılar