© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Ünlü Müteahhit Bulut Akacan’dan Göktürk'te Dev Proje.
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ünlü Müteahhit Bulut Akacan’dan Göktürk’te Dev Proje.

Ünlü Müteahhit Bulut Akacan’dan Göktürk’te Dev Proje.

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 3 dk okuma süresi
132 0

Ünlü müteahhit Bulut Akacan, Mimar Mustafa Derat’ın imzasıyla istanbul Göktürk bölgesinde muhteşem bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. İstanbul’un en gözde beldesi olan Eyüp Sultan bölgesine doğayla iç içe harika bir proje hazırlığında.

Kuzey Kıbrıs’ta dev projelere imza atan Bulut Akacan, Akacan Holding’in İnşaat sektöründeki edindiği tecrübeleri ile birlikte Göktürk’te dev bir proje hayata geçirme çalışmaları yapılıyor.

Ünlü İsimlerin Göz Bebeği Olacak

Akacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Akacan’ın Kuzey Kıbrıs’ta bulunan projelerinde ünlü isimlerin yatırım yaptığı gözlemlenirken. Göktürkte hayata geçecek projede ünlü isimlerin şimdiden talepte bulunduğunu söyleyebiliriz.

Akacan Holding, Türkiye’de yapılacak ilk projenin yüksek standartlarda olması için herşeyi hazırladı, Kuzey Kıbrıs’ta edinilen binlerce satış tecrübesi sonucunda doğa içerisinde aynı zamanda ulaşım ve ticaretin merkezinde bir muhteşem projeye imza atacak.

Mimarı Harikalar Yaratacak

Yeni projede mimarı alanda harikar yaratacak olan Akacan Holding, Mimar Mustafa Derat ile daha önce hayata geçirdikleri Akacan Elegance, Akacan Cruise, Akacan Premium, Akacan Mall, Akacan Business Tower ve Akacan Mansion projelerinde olan lüks ve kaliteli yapıların getirdiği tecrübe ile Göktürk’te doğa ile yaşamın ritmini yakalayacak yenilenen mimari anlayış ile projeyi başlatacaklar.

Bulut Akacan Kimdir?

Kuzey Kıbrıs’ın ünlü iş adamları arasında bulunanBulut Akacan, 1983 Yılında Lefkoşa’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatı da iş hayatı gibi başarılı geçen Bulut Akacan Amerika Missouri Eyaletinde Kansas City of Missouri Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. Eğitim hayatını burada bölüm birinciliği ile tamamlayan Akacan, 2003 Yılında Kuzey Kıbrıs’a dönerek 1991 Yılında kurulan aile şirketi olan Akacan Holding’i bugünkü başarılarına getirecek adımları atmaya başladı.

Sosyal hayatı ve başarıları ile anılan Bulut Akacan, Spor, Eğitim ve Sanata olan ilgileri ile Sosyal alanda faaliyetlerde bulunmuştur. Girne Spor Kulübü başkanlığını yapmasının yanı sıra çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı ve Kuzey Kıbrıs’ın en önemli Kanallarında proğramlar sunmuştur.

İlgili Yazılar