© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

TTcoin Ağı Tanıtımı: KYC Olmayan Bir Android Bulut Madenciliği Uygulaması
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. TTcoin Ağı Tanıtımı: KYC Olmayan Bir Android Bulut Madenciliği Uygulaması

TTcoin Ağı Tanıtımı: KYC Olmayan Bir Android Bulut Madenciliği Uygulaması

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 4 dk okuma süresi
138 0

Hızla gelişen kripto pazarı, çeşitli sektörlerde ilerlemelere tanık oluyor ve kullanıcıları farklı kripto para birimleri arayışında madencilik uygulamalarına çekiyor. Dikkat çeken bu platformlardan biri, Müşterini Tanı (KYC) prosedürlerine ihtiyaç duymadan çalışarak kullanıcı gizliliğine öncelik veren bir Android bulut madenciliği uygulaması olan TTcoin Network’tür.

Ama önce TTcoin’in ne olduğunu anlayalım. İlk olarak 2021’de Tronscan ağında, ardından 2022’de Bscscan ağında ve ardından 2023’te kendi blok zincirinde (tscscan.com) başlatılan TTcoin, sabit kaynaklı bir kripto para birimi projesidir. TTcoin marka adını oluşturmayı ve tanıtmayı amaçlayarak, şemsiyesi altında geliştirilen gelecekteki projeler için resmi para birimi haline getirir. Proje, TTcoin kullanıcılarının tercihlerine ve isteklerine bağlı kalarak topluluk odaklıdır.

TTcoin, 4 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı olan ve topluluğun çeşitli görevleri tamamlayarak TTcoin kazanmasını sağlayan bir Android uygulamasına sahiptir. Ek olarak, kullanıcılar için özel bir Web3 cüzdanı mevcuttur ve TTcoin’lerin kolay yönetimini kolaylaştırır. Özellikle, TTcoin dijital alemin ötesinde önemli adımlar attı. Türkiye’de “coin” adı altında ilk derneği kurmuş ve hatta kripto para topluluğu tarafından yönlendirilen TTcoin adlı dünyanın ilk spor kulübünü kurmuştur.

Şimdi TTcoin Network’ü inceleyelim. Bu kullanıcı dostu Android bulut madenciliği uygulaması, geleneksel madencilik kurulumlarıyla ilişkili karmaşıklıkları ortadan kaldırır. Kullanıcılar, herhangi bir özel bilgi paylaşmadan Google hesaplarını kullanarak giriş yapabilirler. Platform, kullanıcıların her 6 saatte bir madencilik kazançlarını talep etmelerini sağlar. Bir kullanıcı önceden belirlenmiş para çekme limitine ulaştığında, biriken tutarı rahatlıkla hesaplarına çekebilir.

TTcoin’in iddialı yol haritası, birden fazla borsada listelenme planları ile birlikte önümüzdeki yıllarda birkaç projenin başlatılmasını içeriyor. Birincil amaç, TTcoin ağında merkezi olmayan dApp projelerini tanıtmak ve kullanıcıları geliştirmelerine katılmaya teşvik etmektir. Ayrıca TTcoin, marka bilinirliğini artırmak için ortaklıklar kurmayı hedefliyor. TTcoin, çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yaparak ekosistemini farklı sektörlere entegre etmeyi amaçlamaktadır. Özellikle proje, kullanıcıları tarafından merakla beklenen futbol kulübü girişimlerini de desteklemektedir.

TTcoin, geleneksel sınırları aşan çok yönlü bir ekip altyapısı geliştirmiştir. Felsefeleri, mümkün olan her alandaki fırsatları kucaklamak ve ilgili tüm sektörlerde varlıklarını hissettirmek etrafında döner. Özellikle TTcoin, 2021’de Göztepe ile Kahta 02 Spor arasındaki Türkiye Kupası maçında Kahta 02 Spor Kulübü’ne sponsor olarak önemli bir görünürlük kazandı ve canlı yayın sırasında %2000’lik şaşırtıcı bir değer artışı sağladı..

Özetle, TTcoin kripto pazarına denge getirme vizyonuyla kuruldu. TTcoin, yatırımları somut projelere dönüştürerek gelişimini desteklemeyi ve uzun ömürlü olmasını sağlamayı hedefliyor.

TTcoin hakkında daha fazla bilgi edinmek ve küresel topluluklarına katılmak için https://ttcoin.info adresindeki resmi web sitelerini ziyaret edin veya https://t.me/ttcoinworld adresindeki Telegram’da onlarla bağlantı kurun.

 

Not : Yatırım Tavsiyesi Değildir!

İlgili Yazılar