© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Voleybol Milli Takımımız ABD'den Zaferle Döndü!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Voleybol Milli Takımımız ABD’den Zaferle Döndü!

Voleybol Milli Takımımız ABD’den Zaferle Döndü!

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
14 0

Voleybol Milli Takımı, THY Business Sınıfıyla Türkiye’ye Döndü

Voleybol Milli Takımımız, ABD’deki galibiyet serisinin ardından Türkiye’ye dönüş yolculuğunu THY’nin ‘business’ sınıfında gerçekleştirdi. Sporcular, galibiyetin mutluluğunu yaşayarak, “Rahat geldik… Galibiyetimiz var, en önemlisi bu” şeklinde duygularını dile getirdi.

Milli Takımımız Moralli Bir Dönüş Yaptı

Milletler Ligi’nin ikinci ayağı için 13 saatlik ekonomi sınıfı uçuşla ABD’ye giden ve 4 maçın tamamını kazanan A Milli Kadın Voleybol Takımı, büyük moral kazanarak Türkiye’ye döndü. Milliler, Paris Olimpiyatları öncesi önemli bir başarı elde etmiş oldular.

Sosyal Medyada Tepkiler Yükseldi

ABD’ye ekonomi sınıfında gitmeleri sosyal medyada tepki çeken voleybolcular, dönüşte THY uçağının ‘business’ sınıfında rahat bir yolculuk yaptı. Tuğba İvegin, “Şu an konuşulacak konu bu değil bence. Galibiyetimiz var, en önemlisi bu” şeklinde açıklamalarda bulundu.

THY ve TVF’den Açıklamalar

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, tepkiler üzerine, biletleme süreçlerinin ilgili federasyonların sorumluluğunda olduğunu belirtti. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ise, uçuş listelerinin 17 Mayıs 2024 tarihinde THY yetkilileri ile paylaşıldığını ve gerçeğe aykırı açıklamaları kabul etmenin mümkün olmadığını ifade etti. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu, milli takımın dönüş yolculuğunu ‘business’ sınıfında organize etmeye çalıştıklarını açıkladı.

İlgili Yazılar