© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Real Madrid'in Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Arda Güler'i Şampiyonlar Ligi Finali İçin Düşünüyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Real Madrid’in Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Arda Güler’i Şampiyonlar Ligi Finali İçin Düşünüyor

Real Madrid’in Teknik Direktörü Carlo Ancelotti, Arda Güler’i Şampiyonlar Ligi Finali İçin Düşünüyor

haberler haberler - - 1 dk okuma süresi
14 0

Ancelotti’nin Değerlendirmesi

UEFA Şampiyonlar Ligi‘nde 1 Haziran’da Almanya’nın Borussia Dortmund takımıyla final oynayacak olan Real Madrid’in teknik direktörü Carlo Ancelotti, maç içindeki duruma göre forma verebileceği futbolculardan birinin Arda Güler olabileceğini belirtti.

Arda Güler’e Güven

Ancelotti, Arda Güler’in son maçlardaki performansını övgüyle bahsederek, “Arda Güler son maçlarda kabiliyetini ve özelliklerini gösterdi. Cumartesi günkü final maçı için de faydalı olabilir. Sahip olduğumuz opsiyonlardan biri de Arda Güler” dedi.

Favori Olarak Görmüyoruz

Ancelotti, finale kalmalarının başarılı bir sezon geçirdiklerini gösterdiğini belirterek, “Favori olduğumuzu düşünmüyoruz. Borussia Dortmund, iyi bir takım olduğunu gösterdi. Real Madrid bu tip turnuvalar için doğmuş, çok özel bir kulüp” ifadelerini kullandı.

Ancelotti’nin Heyecanı

İtalyan teknik adam, kariyerinde 6. kez Şampiyonlar Ligi finaline çıkacak olmanın heyecanını yaşadığını belirterek, “Her finalde aynı heyecanı taşıyoruz. Hevesim hiçbir zaman azalmadı. Takımım da bana çok büyük güven veriyor” değerlendirmesinde bulundu.

İlgili Yazılar