© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Beşiktaş'ın Yeni Transferi Al-Musrati: "Başarılı olmak için her şeye sahibiz"
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Beşiktaş’ın Yeni Transferi Al-Musrati: “Başarılı olmak için her şeye sahibiz”

Beşiktaş’ın Yeni Transferi Al-Musrati: “Başarılı olmak için her şeye sahibiz”

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
68 0

27 yaşındaki Libyalı oyuncu basın toplantısında konuştu

Beşiktaş’ın Portekiz temsilcisi Braga’dan transfer ettiği Ali Muhammed Al-Musrati, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’a transferinin ardındaki hedeflerini anlatan Al-Musrati, takımla beraber en üst seviyeye çıkmayı hedeflediğini söyledi.

Transfer süreci ve karar

Al-Musrati, transfer sürecini anlattığı basın toplantısında, “Transfer dönemi bitmeden 4-5 gün önce Fernando Santos ile görüştüm. Bana burayı ve hedefleri anlattı. Paylaştığı fikirleri beğendim ve ailemle konuştuktan sonra Beşiktaş’a transfer olmaya karar verdim. Başkan Hasan Arat ile de görüştüm. Bana kulübü ve ligi anlattı. Beşiktaş’a transfer olduğum için mutluyum. Türkiye’nin en büyük takımlarından birine geldim. Takımla beraber en üst seviyede olmayı hedefliyorum.” şeklinde konuştu.

Yüksek bonservis bedeli ve Beşiktaş’ın tarihi

Beşiktaş’ın en yüksek bonservis bedeli karşılığında kadrosuna kattığı oyuncu olduğunun hatırlatılması üzerine Al-Musrati, “Bu, tabii ki bir oyuncunun hoşuna gider. İyi bir takım olmak ve başarı kazanmak için çok para harcamanız gerekiyor. Herkese kim olduğumu göstermem gerekiyor. Beşiktaş ile şampiyonluklar yaşamak ve bu tarihin parçası olmak istiyorum.” şeklinde konuştu.

Transfer sürecindeki iletişim

Al-Musrati, Braga’dan takım arkadaşı eski Beşiktaşlı futbolcu Serdar Saatçı ile transfer sürecinde konuştuğunu belirtti. Saatçı’nın kendisine Beşiktaş ile ilgili her şeyi anlattığını ve çok mutlu olacağını söylediğini aktaran Al-Musrati, Beşiktaş’ın zor bir zamanda geldiğini ancak büyük bir tarihe sahip olduğunu ve takımdaki oyuncu kalitesini gördüğünü söyledi. Ayrıca, başarılı olmak için profesyonel olmaları gerektiğini ve her şeye sahip olduklarını belirtti. Kendisinde herhangi bir baskı hissetmediğini de ekledi.

İlgili Yazılar