© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Yüsra Geyik'ten 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu' Dizisi Hakkında Özel Açıklamalar
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Yüsra Geyik’ten ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ Dizisi Hakkında Özel Açıklamalar

Yüsra Geyik’ten ‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ Dizisi Hakkında Özel Açıklamalar

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
26 0

Oyuncu Yüsra Geyik, Rüya Emirkıran Karakteriyle Proje Hakkında Konuştu

‘Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu’ dizisinde Rüya Emirkıran karakterine hayat veren Yüsra Geyik, projeye dair özel açıklamalarda bulundu. Geyik, önceki projelerinden farklı bir karakterle karşımıza çıktığı için bazen süslü olup olmadığını düşündüğünü belirterek, dizinin her bölümünde ayrı bir heyecan yaşadığını ifade etti. Dizinin dinamik ve motivasyonunun projenin temelini oluşturduğunu vurgulayan Geyik, avukat ya da hukukla bağlantılı karakterlerin heyecanını aynı noktada topladığını dile getirdi.

Yüsra Geyik’in dizide canlandırdığı Rüya karakteri hakkında konuşması: “Rüya karakterini oynamayı seçmemin sebebi, ayakları üzerinde durabilen güçlü bir hukukçu kadın olması. Dizinin rengini ve dokusunu görmeyi istedim ve izledikten sonra karakteri tasarlamaya başladım. İzlemeyi sevmediğim karakterleri oynamayı da sevmediğim için Rüya’nın gücünü ve hukukçu kimliğini keşfetmek benim için çok önemli.”

‘Taş Kağıt Makas’ın Gizemli Hikayesi

Yüsra Geyik, ‘Taş Kağıt Makas’ dizisindeki her karakterin hikayesini merak ettiğini belirterek, henüz dizinin oyununun başlamadığını ve birçok sırrın açığa çıkmadığını ifade etti. Geyik, Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven gibi oyuncularla bir araya geldiği projenin izleyicileri her çarşamba Kanal D ekranlarında buluşturduğunu söyledi.

İlgili Yazılar