© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Puff Daddy ve 50 Cent Skandalı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Puff Daddy ve 50 Cent Skandalı

Puff Daddy ve 50 Cent Skandalı

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
21 0

Puff Daddy’nin Yaşadığı Skandal

Geçtiğimiz aylarda eski kız arkadaşı Cassie’nin cinsel taciz ve fiziksel şiddet iddialarıyla gündeme gelen ünlü rapçi Puff Daddy, ABD İç Güvenlik Bakanlığı yetkililerinin evlerine düzenlediği baskınla bir kez daha manşetlerde yer aldı. Hakkında reşit olmayan genç kızları taciz etmek, tecavüz, zorla uyuşturucu vermek gibi iddialar ortaya atılan Puff Daddy, skandalın ardı arkası kesilmiyor.

50 Cent ve Daphne Joy Skandalı

Puff Daddy’nin davasında adı geçen 50 Cent’in eski kız arkadaşı Daphne Joy, seks işçisi olarak anılmaya başlandı. Daphne Joy’un Puff Daddy’ye hizmetlerini sattığı iddia edilirken, 50 Cent’in bu duruma tepkisi sosyal medyada yankı uyandırdı. Joy’un tacizci olmakla suçladığı 50 Cent, velayet davası açarak olayı mahkemeye taşıdı.

İddialar ve Reddiler

Rodney “Lil Rod” Jones’un açtığı dava üzerine ortaya atılan iddiaların hepsi şu ana kadar reddedildi. Puff Daddy’nin avukatı iddiaları “tamamen kurgu” olarak nitelendirirken, 50 Cent ve Daphne Joy da suçlamaları geri çevirdi. Her iki taraf da iddiaların mahkemede ele alınacağını ve gerekli önlemlerin alınacağını belirtti.

İlgili Yazılar