© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Yeni Neslin Sevgili Kombinleri; SEVGİLİ STYLE
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yeni Neslin Sevgili Kombinleri; SEVGİLİ STYLE

Yeni Neslin Sevgili Kombinleri; SEVGİLİ STYLE

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
564 0

Son dönemlerde sokaklarda karşımıza birbiriyle uyumlu giyinen çiftler çıkıyor. Her Mevsim sevgilisi ile uyum içerisinde olmak isteyen tüm çiftler hem gündelik yaşamda hem de özel günlerde kullanmak üzere sevgili kombinlerini tercih ediyor.

Sevgili kombinleri kimi zaman kadın ve erkek için aynı parçadan oluşurken kimi zamanda birbirini tamamlayan farklı parçalardan oluşuyor. Bazı çiftlerin tercihi aynı parçaları kullanmak oluyor. Sevgili olduklarını ve birbirleri ile bir uyum içerisinde olduklarını göstermek isteyen çiftler aynı parçalardan oluşan sevgili kombinleri ile oldukça sevimli bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Bazı çiftlerin tercihi birbirini tamamlayan iki farklı parça oluyor. Aslında aynı kişiliklere sahip olmadıkları ancak sahip oldukları aşk ve sevgi ile birbirini tamamlayan bir anlayışa sahip olduklarını herkese açık yüreklilikle gösteriyorlar. Birbirini tamamlayan sevgili kombinlerinde kimi zaman aynı renklerden oluşan farklı tasarımlar kullanılıyor. Kimi zaman da aynı tasarımların farklı iki rengi sevgili kombini yapmak isteyen çiftlerin tercihi oluyor.

Tüm bu uyumlu görüntüler için Sevgili Style sizlere hizmet veriyor. Çiftler için tasarlamış oldukları özel tişört modelleri ile onların ne kadar bir uyum içerisinde olduklarını herkese gösteriyorlar.

Sevgili Style Online olarak işleyebilen bir sipariş sistemine sahip. WhatsApp üzerinden vereceğiniz tüm siparişler en hızlı sürede kapınıza kadar teslim ediliyor. Teslimat aşamasında şeffaf Kargo tercih ediliyor olması Güven konusunda bir adım öne çıkmalarına olanak sağlıyor. Aynı zamanda kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanı ile tüm çiftlerin yılın her anında birbiriyle uyum içerisinde bir görüntü vermesini aracılık ediliyor.

Instagram adresinden ulaşabilirsiniz:

https://www.instagram.com/sevgilistyle/

 

İlgili Yazılar