© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

ALC Filo sahibi İş adamı Alican Toraman Kimdir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ALC Filo sahibi İş adamı Alican Toraman Kimdir?

ALC Filo sahibi İş adamı Alican Toraman Kimdir?

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
369 0

İzmir Markası olarak yola çıkarak Türkiye’nin en büyük araç kiralama firmasına haline gelen ALC Filo’nun sahibi Alican Toraman Kars’ta dünyaya gelmiştir.

Karslı İş adamı ve aynı zamanda ALC Group yönetim kurulu başkanı olan Alican Toraman otomotiv sektöründe ALC Motors markasıyla ön plana çıkmakta ve aynı zamanda inşaat, gayrimenkul, teknoloji ve gıda sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir.

Genç iş adamı Alican Toraman küçük yaşlardan itibaren sektöre olan ilgisi ve aşinalığı, tüm girişimlerinde güven ve memnuiyet endeksli vizyonuyla kısa sürede şirketlerinin öz sermayesini yükseltmiş ve başarı basamaklarını hızlıca tırmanmıştır.

İlk, orta ve lise eğitiminin yanında üniversiteyi de memleketi Kars’ta Kafkas Üniversitesi işletme mezunu olarak başarıyla tamamlayan Toraman, yakın çevresinde çevreye olan duyarlılığı ve sosyal yardımlarıyla bilinmektedir. Toraman, otomotiv ve inşaat sektörüne olan özel ilgisin yanında sosyal sorumluluk projelerinde de aktif rol almıştır.

Memleketi Kars’ın ardından başta İzmir, Manisa, Ankara ve İstanbul gibi pek çok büyük şehirde girişim hazırlığında bulunan Alican Toraman, iş gezilerini sıkça yurtdışına yapmakta ve sektörel yenilikleri Türkiye’de uygulayarak iş misyonunu geliştirmekte, AR-GE çalışmalarıyla her daim ilklere imza atmıştır.

İnstagram: https://www.instagram.com/alicantoraman

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/alicantoraman/

Twitter: https://twitter.com/alicantoraman_

Konum: https://goo.gl/maps/qvvk6c8bZZMoLZmk8

 

İlgili Yazılar