© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Stor Perde Tasarımları ile Trendi Yakalayın!
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Stor Perde Tasarımları ile Trendi Yakalayın!

Stor Perde Tasarımları ile Trendi Yakalayın!

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 5 dk okuma süresi
99 0

Stor perde modelleri, yaşam alanlarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Perde Outlet son dönemlerde kullanımı artan storları, en güncel tasarım çizgileriyle tasarlar. Böylelikle dekorasyonlarda kullanılan storlarla trendi yakalayabilmeniz mümkün!

Zevk ve tercihlere göre dekorasyonlarda kullanılan storlar, farklı türlerde olabilmektedir. Bu modellerin klasik perde türlerine göre daha kullanışlı ve pratik bir yapısı vardır. Ayrıca modern bir görünüme de olanak sunarak çeşitli tarzlara hitap etmektedir. İşte, tasarım özellikleri ile dikkat çeken ve en yaygın kullanılan Perde Outlet storları!

 

Dekorasyonlara Yön Veren Stor Perde Modelleri

Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan storlar, hem geleneksel hem de modern dekorasyonlara uyumlu bir yapıya sahiptir. Her iki dekorasyon stilinin de harmanlandığı pek çok modele ulaşabilmek mümkündür. Böylelikle dekorasyonlarda istenilen görüntülerin kolaylıkla elde edilebilmesi sağlanır. Peki, farklı alanlarda kullanım sağlayan stor çeşitleri nelerdir?

Zebra Stor Perde

İki farklı renkten meydana gelen bir kumaş tasarımına sahip olan zebralar, açık ve koyu olmak üzere renkli çizgilerle tasarlanır. Ayrıca bu modeller saydam ve opak şeklinde iki şeritten meydana gelmektedir. İşlevsel özelliklere sahip zebra storlarla, dekorasyonlarda eşsiz bir şıklık elde edilebilir. Zebra storların özellikleri ise şu şekildedir;

 • Mutfak, çocuk odası, salon gibi alanlarda tercih edilebilir. Kullanım alanı geniş bir üründür.
 • Kendine has tasarımı sayesinde modern bir görünüm fırsatı sunar.
 • Zengin bir renk skalasına sahiptir.
 • Bu modellerin dikey ve yatay fonları vardır.

Lazer Kesim Stor Perde

Yaşam alanlarınızın dekorasyonlarında işlevsel bir kullanıma sahip olarak modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız, lazer kesim storlar en ideal tercihtir. Özellikle tasarımı ve üst düzey kalitesi ile ilgi çeken bu modeller, son yılların gözde çeşitleri arasında yer alır.

Lazer kesim stor perde modelleri; mutfak, salon, oturma odası gibi alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Siz de bu modelleri dekorasyonlarınızda değerlendirerek, odalara olumlu yönde bir hava katabilirsiniz!

 

Blackout Stor Perde

Ev ve ofis dekorasyonlarının tamamlayıcı parçası olan blackout storlar, gerçekleştirilen dekorasyonlarda önemli bir rol üstlenmektedir. Sevilen tasarımlarıyla kullanıldıkları alanlardan sade ve şık bir görünüm sergilerler.

Ayrıca bu modellerin işlevsel yönleri de dikkat çekmektedir. Pratik bir kullanıma imkân sunan blackout storlar, güneş ışığının içeriye girmesini engelleyerek odalarda kontrollü bir ışık geçişi sağlar.

 

Çift Mekanizmalı – Stor Perde

Günümüzde pek çok alanda kullanımı yaygınlaşan çift mekanizmalı storlar, kaliteli kumaş yapısına sahiptir. Kolay bir şekilde temizlenebilme özelliği ile pratik bir kullanım sunar. Özellikle bu modeller evin her odasında tercih edilebilir. Kullanıldığı dekorasyonlarda ortamın ambiyansını bir anda değiştirerek şık ve modern bir hava katar.

 

Stor Perde Aparatları Dekorasyonlarda Önemli mi?

Storlar ile birlikte kullanılan aparatlar, perde kullanımını daha kolay ve pratik bir hâle getirmektedir. Bu sebepten dekorasyonlarda önemli bir role sahiptir.

Yani stor perde aparatı sayesinde, hem perdenin montaj aşamasında hem de kurulumundan sonra kullanım esnasında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu noktada storları daha sağlıklı bir şekilde kullanabilmek için, aparatlara ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Perde Outlet Stor Perde Fiyatları En Uygun Seçenekler

Şüphesiz her dekorasyonda perde kullanımı, ortamı yükseltecek bir etkiye sahiptir. Perde Outlet stor çeşitleri ise, güncel ve zarif detayları ile öne çıkmaktadır. Üstelik stor çeşitleri firma tarafından her bütçeye hitap eden seçeneklerle sunulur. Ayrıca bu modellerin fiyatlarını da etkileyen faktörlerde bulunur. Açıklanacak olursa;

Stor perde fiyatlarını etkileyen faktörler

 • Boyut
 • Tasarım
 • Kumaş kalitesi
 • Renk ve desen seçenekleri

İlgili Yazılar