© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Science Plan Kedi Maması Nedir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Science Plan Kedi Maması Nedir?

Science Plan Kedi Maması Nedir?

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 3 dk okuma süresi
81 0

Hill’s Science Plan, kedi sağlığı uzmanları ve veterinerler tarafından geliştirilmiş bir kedi mamasıdır. Genel olarak kedilerin ihtiyaçları, damak tatları, özel anları ve sağlıkları düşünülerek tasarlanmıştır. İçeriğinde bulunan gıda maddelerinin kaynakları bellidir. Bilindiği üzere pek çok kedi maması markası, içeriğini net bir şekilde açıklamaz. Bu da kedilerin daha sağlıksız gıdalarla beslenmesine neden olabilir.

Kedilerinizin ihtiyaçlarına göre hazırlanan bu mama sayesinde, çok lezzetli öğünler tüketmesine destek olabilirsiniz. Aynı zamanda onun sağlığını da korumasına hills science plan ile destek olabilirsiniz. Peki ama genel olarak bu mamanın özellikleri ve farkları nelerdir?

Hills Plan Mamanın Farkları Nelerdir?

Piyasada satışı yapılan mamaların çok az kısmı, bilimsel bir formül çerçevesinde tasarlanır. Hills plan mühendisleri; farklı kedilerin ihtiyaçları üzerine çalışmalar yaparak bir formül çıkarmaktadır. Bu sayede ideal kedi maması elde edilmesi için çalışmalar yapılır.

Özel ihtiyaçlara uygun ürünler: Elbette farklı yaş, cins, sağlık durumuna göre kedi mamalarının içeriği değişkenlik göstermektedir. Genel olarak Hill’s Science Plan markası bu şekilde ürünleri tasarlayarak ihtiyaçlara göre farklı seçenekleri bir araya getirir.

Tüm bunların dışında, kedi mamalarında her zaman için en kaliteli içeriğin yer aldığını da belirtmek gerekmektedir. Doğru kedi maması tercih edilerek, kedinizin sağlığını korumasına yardımcı olabilirsiniz.

Hangi Marka Kedi Maması?

Kedi maması markaları çok farklıdır. Piyasada irili ufaklı, pek çok kedi maması markası bulunmaktadır. Bunların bir kısmı güvenilir ve kaliteli markalar arasında yer alırken, adı duyulmamış pek çok markada karşınıza çıkabilir. En doğru markaya ulaşabilmek için, iyi bir yardımcıdan destek almanızı tavsiye ediyoruz. Doğru ürünün tercih edilmesi konusunda dilerseniz veteriner hekiminizden destek alabilirsiniz. Veterineriniz nasıl bir kedi maması alacağınıza, hangi markayı ve hangi içeriği satın alacağınıza değinilecektir. Yalnız genellikle marka vermezler.

Bu sebeple, sizin en iyi markaların yer aldığı bir adrese ihtiyacınız olacaktır. Bu konuda Petpal adresinin son derece başarılı ve üst düzey ürünlerin satışını yaptığını da belirtmek gerekmektedir. Dilerseniz Petpal adresini ziyaret ederek en kaliteli ve en ayrıcalıklı ürün seçeneklerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

İlgili Yazılar