© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Quadropak Cmn Makine, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı Coşkuyla Kutluyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Quadropak Cmn Makine, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Coşkuyla Kutluyor

Quadropak Cmn Makine, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı Coşkuyla Kutluyor

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
123 0

Değerli iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve tüm Türkiye,

Bir ulusun bağımsızlık aşkıyla, birlik ve beraberlik içinde yazdığı destansı bir zaferin yıl dönümünde, Quadropak Cmn Makine olarak gururla yan yana duruyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı, milletimizin tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biridir ve bu özel günü tüm heyecanıyla kutlamaktayız.

Endüstriyel paketleme ve ambalajlama makineleri konusundaki liderliğimizle, Quadropak Cmn Makine olarak her zaman en iyiyi sunma hedefiyle çalışıyoruz. Tıpkı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki Türk milletinin, bağımsızlık ve özgürlük uğruna gösterdiği azim ve kararlılık gibi, biz de sektörümüzde en iyisi olabilmek için durmadan ilerliyoruz.

Bu özel gün vesilesiyle,

Quadropak Cmn Makine olarak, ülkemizin dört bir yanında faaliyet gösteren tüm iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Birlikte daha nice zaferlere, başarılara ve yeniliklere imza atacağımıza olan inancımız tamdır.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın tüm Türkiye’ye birlik, beraberlik, huzur ve refah getirmesini diliyoruz. Bu özel günün, milletimizin birlik ve beraberlik duygularını daha da pekiştirmesini temenni ediyoruz.

Saygılarımızla, Quadropak Cmn Makine Ailesi

İlgili Yazılar