© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Online Yazılım Kursu
 1. Anasayfa
 2. »
 3. Yaşam
 4. »
 5. Online Yazılım Kursu

Online Yazılım Kursu

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 4 dk okuma süresi
120 0

 

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte, fiziksel bir eğitim kurumuna gitmeden dahi Türkiye’nin her bölgesinde yazılım öğrenmek mümkün. Non-Stop Technology Online Yazılım Kursu ile bir çok avantaj ve fayda elde edersiniz.

Online Yazılım Kursu Avantajları:

 1. Mekansal Özgürlük ve Esneklik:

Fiziksel bir mekana gitme zorunluluğundan kurtularak, bilgisayarınız veya telefonunuz üzerinden dilediğiniz yerden eğitimlere katılabilirsiniz. İster evinizde, ister kafe de, dilediğiniz yerde öğrenebilirsiniz.

 1. Ömür Boyu Erişim:

Kursa katıldığınızda eğitim kayıtlarını tekrar izleyebilir ve kullanılan materyallere ömür boyu erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede öğrendiklerinizi her zaman tekrar etme fırsatını yakalarsınız.

 1. Canlı Destek:

Sorularınızı sormak ve zorlandığınız konuları anlamak için her zaman bir uzmana ihtiyaç duyarsınız. Yazılım eğitmenlerinden 7/24 canlı destek alarak öğrenmenizi sürekli kılarsınız.

 1. Kolay Ödeme Seçenekleri:

Kurs ücretlerinde 12 aya varan taksit imkanı ile ödeme kolaylığı sunulur. Bu sayede bütçenizi zorlamadan kaliteli bir eğitim alma şansına sahip olursunuz.

 1. İstihdam Fırsatları:

Microsoft Müfredatı Yazılım Sertifikanızı aldıktan sonra öğrenci havuzuna dahil olursunuz. Sertifika kariyer yolculuğunuzda iş bulma her zaman önünüzü açar. Mühürlü sertifika ile Yazılım dünyasında kendinizi kanıtlamış olursunuz.

 1. Odaklanmış Program:

Temelde C# programlama dili üzerine odaklanan kurs içeriği, .NET ve diğer yazılım teknolojileri ile desteklenmektedir. Microsoft tarafından geliştirilen .NET temelinde, 6 ay gibi kısa bir sürede prestijli bir yazılımcı statüsüne erişirsiniz. Yazılıma yeni başlayanlar için eğitim içeriğinin yalın ve anlaşılır yapıda olması büyük bir avantaj niteliğindedir.

Yazılım Kursu Fiyatları

Yazılım eğitiminin fiyatı bir dizi önemli faktöre dayanır ve bu faktörler eğitim alacak kişiler için karar verme sürecinde önemli etki arz eder.

Peki Online yazılım kursu fiyatlandırmaları nasıl olmaktadır, hangi faktörlere göre belirlenmektedir ve fiyat aralığı nedir?

 1. Kursun Süresi:

Kursun süresi, eğitim ücretini belirlemede yer alan anahtar bir faktördür. 3 aydan daha uzun süreli kurslar, daha kapsamlı ve derinlemesine öğrenme fırsatı sunar, bu da genellikle maliyete etki eder.

 1. Kursa Katılan Kişi Sayısı:

Bireysel eğitim (bire bir eğitim) ve grup eğitimi arasındaki fark, kişi başı maliyeti doğrudan etkiler. Bire bir eğitim genellikle daha yoğun ve kişisel bir deneyim sunar, bu nedenle genellikle daha yüksek maliyetlidir.

 1. Kursun Yapıldığı Platform:

Kursun online veya yüz yüze olarak yapılması da maliyeti etkiler. Online eğitimler, fiziksel mekana ihtiyaç duyulmaması ve daha fazla katılımcıya izin vermesi nedeniyle daha ekonomiktir. Aksi durumda yer alan yüz yüze eğitimler ise mekan kiralama, ulaşım ve diğer fiziksel kaynaklar nedeniyle genellikle daha maliyetlidir.

 1. Döviz Kuru Dalgalanmaları:

Çoğu yerde fiyatlar, döviz kuru dalgalanmalarına bağlı olarak değişmekte. Eğitim kurumları, müşteriye TL cinsinden fiyat belirtse de aslında döviz kuru endeksine dayanarak çalışır. Bu nedenle, döviz kuru dalgalanmaları eğitim ücretlerini doğrudan etkiler.

Yazılım sektörünün Global pazara bakması Türkiye’deki yazılımcı maaşlarını doğrudan etkileyen faktörler arasında yer almaktadır.

Yazılım eğitim ücretleri yukarıda belirtilen faktörler göz önüne alınarak belirlenip ortalama olarak 750$ – 2000$ arasında bir fiyat aralığına sahiptir.

Non Stop Technology ücretsiz yazılım eğitimlerinden yaralanmak için ;

https://non-stop.technology/category/ucretsiz-yazilimci-olma-kilavuzu/

 

 

 

 

İlgili Yazılar