© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Muharrem İnce Partisinin Selam İşaretini Açıkladı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Muharrem İnce Partisinin Selam İşaretini Açıkladı

Muharrem İnce Partisinin Selam İşaretini Açıkladı

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 2 dk okuma süresi
164 0

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, partisinin selamlama işaretini tanıtarak, “İlk kez Rize’de dedemin, anneannemin memleketinde partimizin işaretini gösteriyorum. Ne bu? Üçüncü yol. Ne sağdan, ne soldan, Atatürk’ün yolundan. Biz üçüncü yoluz.” ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce, bir otelde organize edilen partisinin milletvekili aday tanıtım programında, Türkiye’nin huzura, hakkaniyete, hukuka, adalet, ahlaka ve akla ihtiyacı olduğunu, bunu da Memleket Partisi’nin getireceğini savundu.

“MEYDANLAR, SOKAKLAR BU İŞARETLE DOLACAK”

Sloganlarının, “Ne sağdan, ne soldan, Atatürk’ün yolundan” olduğunun altını çizen İnce, “Ne cumhur, ne millet, tek yol memleket. İlk kez Rize’de dedemin, anneannemin memleketinde partimizin işaretini gösteriyorum. Ne bu? Üçüncü yol. Ne sağdan, ne soldan, Atatürk’ün yolundan. Biz üçüncü yoluz, millete bir seçenek sunuyoruz. Bugünden itibaren meydanlar, sokaklar bu işaretle dolacak. Bir ayda neler yaptığımızı bütün Türkiye görecek.” diye konuştu.

“BIRAK HANIMI, SÜLALEMDE CİPİ OLAN YOK”

Seçim öncesi herkesin kendilerine saldırdığını ileri süren İnce, “Gün geçmiyor ki bir sahte belge çıkmasın. Eşimin olmayan cipi. Yok öyle bir şey. Bırak hanımı, sülalemde yok.” ifadelerini kullandı.

“O GAZETECİYE DAVA AÇACAĞIM”

İnce, bir gazetecinin, kendisinin 10 milyon dolar aldığına dair paylaşım yaptığını vurgulayarak, şöyle konuştu: “Deli saçması. Mesaj attım, ‘İftira atıyorsun, bunu düzelt. Sana dava açarım. Bir gazeteciye dava açmak istemiyorum.’ Kolay kolay açmıyorum. Mesaj atmış bana, ‘Muharrem İnce, iddiaları reddediyor. Bugün için saat 4’de yayına bekliyorum.’ Ne büyük adam. Neredesin, müsait misin, uygun musun? Programın var mı? Evet, Rize’deyim gel. Buna dava açacağım. Kazandığım parayı da Memleket Partisi’ne bağışlayacağım.”

İlgili Yazılar