© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Aile Terapisi ile Bütünsel Çözümler
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Aile Terapisi ile Bütünsel Çözümler

Aile Terapisi ile Bütünsel Çözümler

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 2 dk okuma süresi
16 0

Aile içinde yaşanan çatışmalar, iletişim sorunları ve zorlu süreçler, aile terapisi ile ele alınabilir. Aile terapisi, tüm aile üyelerinin katılımıyla sağlıklı yönde değişim ve gelişim sağlamayı hedefler. Bu terapinin amacı, aile içindeki ilişkilerin yanı sıra bireylerin diğer insanlarla ve durumlarla ilişkilerini de düzenlemektir. Bireyler, yaşadıkları sıkıntılı süreçlerden kurtulabilmek için tüm sistemde bir değişime ihtiyaç duyarlar. Terapistlerimiz, aile üyelerinin birbirlerine yapıcı yollarla yardım edebilmeleri için rehberlik eder.

Terapistlerimiz, tarafsız ve ön yargılardan arınmış olarak çalışır, aileyi ait olduğu kültürel sistemin bir parçası olarak değerlendirir ve aile üyeleri arasında var olabilecek koalisyonlara ortak olmaz.

Terapi Koltuğu ile Online Görüşmeler

Çift terapisi alanında en çok tavsiye edilen çift terapistleri ile şimdi online görüşün. Terapi Koltuğu bünyesinde alanında en başarılı terapistleri bulabilir ve seçtiğiniz bir terapist ile hemen ihtiyacınıza yönelik online terapi seanslarına başlayabilirsiniz. İlişkinizde karşılaştığınız iletişim sorunlarını aşmak ve daha sağlıklı sosyal ilişkiler kurmak için Terapi Koltuğu’nun uzmanlarıyla çalışarak, ilişkilerinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

Online Terapi Seanslarının Avantajları

Online terapi seansları, özellikle yoğun yaşam temposuna sahip bireyler için büyük bir avantaj sağlar. Terapi Koltuğu, ilişki terapisi alanında online platformlar üzerinden danışanlarına kolaylık ve erişilebilirlik sunar. Böylece, herhangi bir yerden ve zamanda terapi seanslarına katılabilirsiniz. Online seanslar, terapistinizle yüz yüze görüşmenin sağladığı tüm faydaları sunarken, aynı zamanda zamandan ve mekandan bağımsız olmanın rahatlığını da yaşatır.

İlgili Yazılar