© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç Seçimli Genel Kurula Aday Olmayacak
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç Seçimli Genel Kurula Aday Olmayacak

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç Seçimli Genel Kurula Aday Olmayacak

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
17 0

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Genç, Şampiyonluk Hedefiyle Başladıklarını Hatırlattı

Sakaryaspor’un kulüp başkanı Cumhur Genç, Trendyol 1. Lig ekiplerinden biri olarak olağan seçimli genel kurulda aday olmayacağını açıkladı. Rüstemler Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Genç, takımın sezonu şampiyonluk hedefiyle başladığını belirtti.

Play-off Finaline Kadar Yükselen Sakaryaspor

Sezon içinde istikrarsız dönemler ve talihsiz sakatlıklar yaşadıklarını vurgulayan Genç, play-off finaline kalmayı başardıklarına dikkat çekti. Genç, “Final maçları iyi oyundan ziyade biraz da şansa ve nasibe kalıyor. Bizim nasibimiz değilmiş. Çok da istediğimiz oyunu oynayamadık ama en azından 10 kişi de olsak maçı uzatmalara kadar götürdük, mücadeleyi verdik.” ifadelerini kullandı.

“Şehrin Sakaryaspor’u Sahipsiz Bırakacağına İnanmıyorum”

Seçimli genel kurula aday olmayacağını açıklayan Genç, “Sezon başında ‘Bu sene bizim son senemiz. Süper Lig’e çıksak da çıkmasak da bırakıyoruz.’ demiştik. Aynı yerdeyiz. Gönlümüz isterdi ki şampiyon olarak bırakalım ama nasip olmadı, yapamadık. Şehrin Sakaryaspor’u sahipsiz bırakacağına inanmıyorum.” şeklinde konuştu.

Kulübün Maddi Durumu

Kulübün maddi durumu hakkında bilgi veren Genç, transfere engel yaklaşık 15 milyon liralık bir borçlarının bulunduğunu dile getirdi.

İlgili Yazılar