© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Kasımpaşa Teknik Direktörü Sami Uğurlu'dan Fenerbahçe Maçı Açıklamaları
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Kasımpaşa Teknik Direktörü Sami Uğurlu’dan Fenerbahçe Maçı Açıklamaları

Kasımpaşa Teknik Direktörü Sami Uğurlu’dan Fenerbahçe Maçı Açıklamaları

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
54 0

Uğurlu, Fenerbahçe Maçındaki Hakem Kararlarına Tepki Gösterdi

Kasımpaşa Teknik Direktörü Sami Uğurlu, Fenerbahçe’ye 2-1 mağlup oldukları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Maçta yaşanan penaltı pozisyonuyla ilgili konuşan Uğurlu, karara tepki gösterdi.

“Planlarımız Doğrultusunda Oynadık”

Uğurlu, planlarının doğrultusunda oynadıklarını belirterek, “Bütün Türkiye biliyor. Fenerbahçe’nin tedirgin çıkacağını biliyorduk, çok güçlü bir orta sahamız vardı. Sadiku bizi 1 kişi fazla oynattı. Fenerbahçe’nin defans ağırlıklı bir kadroyla çıkacağını biliyorduk. İlk yarının tamamında oyuna hakim olan bir Kasımpaşa vardı” şeklinde konuştu.

“Topun Yönü Değişmiyor”

Uğurlu, maç sonunda yaşanan tartışmalı pozisyonlarla ilgili olarak, “Karşıda çok ciddi emek sarf eden bir takım var. Ligin en az bütçeli takımı. Bu bütçeyle bu oyunu oynayan takım saygıyı hak ediyor. Maçın sonunda Tadic’in Hajradinovic’in ayağına bastığı pozisyon var. En az sarı kart, kırmızı bile olabilir. Ben penaltı bulamadım. El doğal pozisyonda. Hiçbir şekilde topun yönü değişmiyor. Bir şeylerin arandığını net bir şekilde gördük” ifadelerini kullandı.

“Bize İzin Verilmiyor”

Sami Uğurlu, hakem kararlarıyla ilgili olarak, “Ceza almak istemiyorum, kimseyi zor durumda bırakmak da istemiyorum ama bu kadar da aranmaz. Karşıda kendi için, Avrupa kupaları için oynayan bir takım… Bu yüzden izlenirlik azalıyor, Avrupa’da başarı gelmiyor. Avrupa’da destekleyen kimse yok. Rüzgarı arkanıza alamıyorsunuz. Pozisyon öncesi frikik veriyor. Nuno Da Costa’nın ayağına darbe var. Ön tarafta dokundurtmuyor. Bir şeyler bulunacak dedik, belli. Maalesef izin vermediklerini söyleyebilirim. Üzerine gelmeye başlıyorlar bir şekilde. Elimizi vicdanımıza koymamız gerekiyor. Böyle galibiyetler… Bilmiyorum galibiyet güzel tabii ama… İşin tadı çok fazla olmuyor bu şekilde” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar