© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Eren Elmalı: "Disiplin Başarının Anahtarıdır"
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Eren Elmalı: “Disiplin Başarının Anahtarıdır”

Eren Elmalı: “Disiplin Başarının Anahtarıdır”

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
19 0

Disiplin ve Tutkuyla Dolu Bir Futbolcu: Eren Elmalı

Trabzonspor’un milli futbolcusu Eren Elmalı, profesyonel futbolculuğun başarısının disiplinde yattığını vurgulayarak, bordo-mavili takım için tutkuyla dolu olduğunu belirtti.

Hayatta Pes Etmeyen Bir İsim: Eren Elmalı

Başarılı sol bek, yaşam felsefesini “Hiçbir koşulda pes etmemek” olarak benimseyerek, Trabzonspor Kulübü’nün 218’inci sayısına verdiği röportajda disiplinin önemine vurgu yaptı.

Eren Elmalı’nın Futbol ve Hayat Anlayışı

Eren Elmalı, babasının “Ne iş yapıyorsan yap en iyisini yap” öğüdünü benimseyerek başarıya giden yolda disiplini ve azmi ön planda tuttuğunu ifade etti.

Geleceğe Dair Hayaller ve Düşünceler

Genç futbolcu, yeteneklerinin yanı sıra hız, dayanıklılık ve odaklanma gibi güçlü yönlerini geliştirmeye odaklandığını belirterek, “Sonuçlandırma benim geliştirmem gereken yönüm diye düşünüyorum” dedi.

Eren Elmalı’nın İlginç Tercihleri ve Hayal Dünyası

Eren, futbolcu olmasaydı boksör olmayı hayal ettiğini ve ailesini her zaman kahraman olarak gördüğünü vurgulayarak, sihirli bir değneğe sahip olsaydı dünyadaki açlık ve savaşları sonlandırmak istediğini belirtti.

Arkadaşlık ve Takım Ruhu Önemli

Eren, takım arkadaşları arasında enleri paylaşırken, Uğurcan Çakır’ı en bonkörlükle, Thomas Meunier ve Abdülkadir Ömür’ü en yetenekliler olarak tanımladı.

İlgili Yazılar