© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Denizlispor'da Mali Sorunlar Derinleşiyor: 5 Oyuncu Kulübe İhtarname Gönderdi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Denizlispor’da Mali Sorunlar Derinleşiyor: 5 Oyuncu Kulübe İhtarname Gönderdi

Denizlispor’da Mali Sorunlar Derinleşiyor: 5 Oyuncu Kulübe İhtarname Gönderdi

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
27 0

Mali Sorunlar Devam Ediyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup‘ta mücadele eden Denizlispor, lig sonuna 4 hafta kala küme düşme riskiyle karşı karşıya. Takım, düşme hattının 5 puan gerisinde yer alırken, mali sıkıntılar da kulübü zor durumda bırakmaya devam ediyor.

5 Önemli Oyuncu Kulübe İhtarname Gönderdi

Denizlispor‘da yaşanan mali kriz sebebiyle takımın 5 önemli oyuncusu, alacakları nedeniyle kulübe ihtarname gönderdi. Kaleci Abdülkadir Sünger, sol bek oyuncuları Gökhan Süzen ve Emre Sağlık, stoper Muhammet Özkal ve forvet Bekir Turaç Böke, TFF’ye şikayette bulundu.

Oyuncuların Daha Önceki Dava Süreci

Oyuncuların daha önce sezon ortasında da benzer bir durumu yaşadıkları ve alacakları konusunda kulüple problemler yaşadıkları biliniyor. Bu durumda da oyuncular, şikayetlerini TFF’ye taşıdılar. Kulüp yönetimi, sezonun devre arasında yapılan şikayetler sonrasında bu beş oyuncuya ödeme yaparak, serbest kalmalarını engellemişti.

30 Nisan’a Kadar Ödeme Yapılması Gerekiyor

Ancak mali kriz devam ederken, Denizlispor’un 30 Nisan tarihine kadar söz konusu oyuncuların alacaklarını ödemesi gerekiyor. Aksi takdirde, bu futbolcuların kulübe karşı dava açma hakları doğacak.

İlgili Yazılar