© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Mideye Botoks Nasıl Yapılır?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Mideye Botoks Nasıl Yapılır?

Mideye Botoks Nasıl Yapılır?

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 2 dk okuma süresi
330 0

Mide botoksu Mersin cerrahi bir durumun olmadığı zamanlarda bile endoskopik yöntemleri ile ağızdan girilerek yapılmaktadır. Bu işlem genellikle obezite olan kişilerde tedavi amaçlı yapılan diğer işlemlerde olmak üzere cerrahi bir operasyon olarak kabul edilmemektedir. Bu uygulamadaki işlem tamamen güvenilir ve tehlike getirmeyen bir şekle sokar.

Tedavi uygulanan kişilere botoks miktarı kişilerin sağlık durumlarının değişikliği gösterebilmektedir. Yaklaşık olarak mide botoksu Mersin‘de 15 dakika sürmektedir. Botoks olan kişi herhangi bir ağrıya maruz kalmamaktadır. Bu işlem açıkçası cerrahi bir işlem olmadığı için hastanın vücudunda herhangi bir kesik ve açılma söz konusu bile değildir. Botoks uzun yıllardır tıp alanında kullanabilmektedir. Uzman hekimler tarafından uygulanan ve doğru görülen bir zararı bulunmamaktadır.

Mide Botoksu Süreci

Mide botoksu Mersin uygulaması ise standart bir endoskopik işlemlerden bildirilmiş olan önemli bir mide botoksu olarak bilinir ve literatürde zararı bulunmaktadır. Ayrıca Kas hastalığı olan kişilerin ve botoksa karşı alerjisi olan kişilerin bu işlemi uygulaması uygun olarak görülmemektedir. Peki, mide botoksu işlemine kadar sürmektedir ve hastanede yatmak gerekli midir? Sorusuna cevap olarak ise;

  • Mide botoksu tamamen endoskopik olmak üzere kesiği olmamaktadır ve ağızdan girilerek yapılan bir iş olmaktadır.
  • Anestezi hekimi eşliğinde işlem esnasında hastaların 20 dakika uyutulması gerekmektedir.
  • Mide botoksu uygulanan kişiler Yaklaşık 3 gün boyunca iştahlarında azalma ve iştah kontrolünde etkiler göstermektedir.
  • Tüm bu işlemler için https://mersinobeziteameliyati.com/mide-botoksu-ameliyatsiz hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar