© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Estetikte Akım Rinoplasti
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Estetikte Akım Rinoplasti

Estetikte Akım Rinoplasti

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 2 dk okuma süresi
1883 0

Rinoplasti Latince kökenli bir kelime olup burun estetiği anlamına gelmektedir. Son yıllarda gündemden düşmeyen ve ilgilerinin arttığı rinoplasti ameliyatı uygun koşullar ve şekilde yapıldığı takdirde kişinin beğenmediği görüntünün ortadan kalkmasına ve istediği görünüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Rinoplasti bir ameliyat türüdür.  Yapılan işleme ve yapılacak şekle göre uzunluk süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu nedenle Mersin rinoplasti bu konuda uzmanlar ile çalışır. Ameliyatı olmadan ortalama bir saat hakkında bilgi almak için doktorunuzla detaylı olarak konuşmanız gerekmektedir. Rinoplasti ameliyatı narkoz almayı gerektiren bir ameliyat olduğu için öncesinde pek çok testler ve tahliller yapılması gerekir.  Necmettin Tütüncü sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Rinoplasti Öncesi Hazırlık

 Mersin rinoplasti ameliyatı öncesi vücudun hazır olup olmadığını anlamak ve gereken tüm işlemler için kontrol etmek amacıyla testler uygulanmalıdır. Bu testlerin başında kan tahlilleri gelmektedir. Kan tahlilleri içeresinde pek çok değere bakılmalıdır. Bunların başında karaciğer fonksiyon testleri, hormon testleri, kan değeri ve pıhtılaşma kontrol testleri gelmektedir. Ayrıca akciğer filmi de alınacak narkozun ayarlanması açısında yaptırılması gereken testler arasında yer almaktadır.

Burun Şekli Nasıl Düzeltiliyor?

Burun yapısı farklı şekiller alabilecek bir organdır. Bugüne kadar denenmiş ve başarılı pek çok şekil bulunmaktadır. Bunların en çok rağbet görenleri arasında doğal görünümlü ve iddialı görünümlü burun şekilleri yer almaktadır. Seçilecek olan model doktor ile konuşulup iyi karar verilmelidir. Yüzün yapısı da model seçiminde göz önünde bulundurulmalıdır. Necmettin Tütüncü sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Kaynak:https://necmettintutuncu.com/burun-estetigi-rinoplasti/

İlgili Yazılar