© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Ünlü Model Gigi Hadid'in At Üzerindeki Pozu Tartışma Yarattı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ünlü Model Gigi Hadid’in At Üzerindeki Pozu Tartışma Yarattı

Ünlü Model Gigi Hadid’in At Üzerindeki Pozu Tartışma Yarattı

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
26 0

27 Yaşındaki Model Gigi Hadid’in At Üzerindeki Pozu Sosyal Medyada Tartışma Yarattı

‘Atlara tutkusuyla bilinen 27 yaşındaki ünlü model Gigi Hadid, son paylaştığı bir fotoğraf nedeniyle sosyal medyada büyük tartışma yarattı. Hadid, atın üzerinde poz verirken birçok kişi tarafından hayvana zarar verebileceği endişesiyle eleştirildi.

Sosyal Medya Kullanıcılarından Gelen Tepkiler

Çekim esnasında çekilen bir klibi Instagram’da paylaşan Hadid’e birçok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi. Bir kullanıcı, “Zavallı at” derken bir diğeri, “Atın üzerinde durduğunuzda bu ona zarar vermiyor mu?” diye yorum yaptı. Üçüncü bir kullanıcı, “Attan in” derken dördüncü biri de, “Neden atın üzerinde durdu?” diye yazdı.

Hayranların ve Destekçilerin Yorumları

Tepki gösterenlerin yanı sıra bazı hayranlar da Hadid’i destekledi. Yorumlar arasında, “Sen kesinlikle benim tipimsin.”, “Sen o atın üzerinde kal! Binicilik sporunu seviyoruz”, “Atların buna dahil olacağını biliyordum. Onları seviyor” gibi destekleyici mesajlar dikkat çekti.

Hadid, şubat ayında katıldığı bir etkinlikteki sosyal medya paylaşımında etkileyici binicilik becerilerini sergilemişti. Bir binicinin bir jüri heyeti önünde bindiği atı idare etme yeteneğini gösterdiği bir yarışmaya katılan güzel model, at sevgisini herkese duyurdu.

İlgili Yazılar