© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Stil ve Gençlik Sırları: Moda Editöründen 9 Tavsiye
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Stil ve Gençlik Sırları: Moda Editöründen 9 Tavsiye

Stil ve Gençlik Sırları: Moda Editöründen 9 Tavsiye

haberler haberler - - 3 dk okuma süresi
6 0

Beyaz Spor Ayakkabılar

Beyaz spor ayakkabılar, 2020’den itibaren gençliği simgeleyen bir parça haline geldi. Temiz ve cesur bir seçim olan beyaz spor ayakkabılar, sadece pantolonlarla değil takım elbise veya elbiselerle de kombinlenebilecek şık bir seçenek sunuyor.

Altın Takılar

Z kuşağı stilistlerin tercihi olan altın takılar, cilde gençlik ışıltısı katıyor. Altın tonları arasında tercih yaparken gül rengi tonlarından kaçınılması önerilir. Takılarınızın motifleri ise özgürce seçebileceğiniz, kişisel tarzınızı yansıtan parçalar olmalı.

Yüksek Bel Pantolonlar

Yüksek bel kot pantolon her vücut tipine uygun olsa da, genç bir görünüm için tercih edilebilecek zorlu bir parçadır. Bu pantolonlar sizi daha genç ve şık gösterebilir, ancak taşıması ve kombinlemesi konusunda dikkatli olunması gerekir.

Kot-Tişört Mü? Pantolon-Yelek Mi?

Kot pantolonunuzla kombinleyeceğiniz kıyafetleri seçerken kot-tişört kombininden vazgeçip kargo pantolon ve basit yelek gibi farklı seçeneklere yönelebilirsiniz. Bu değişikliklerle daha genç ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çapraz Çantalar

Çapraz çantalar, hareket halindeki kadınların favorisi olmaya devam ediyor. Küçük ve 90’ların esintisini taşıyan bir çanta seçmek, genç ve dinamik bir stil yaratmanızı sağlayabilir.

Geniş Güneş Gözlüğü

Geniş güneş gözlükleri, 30 yaşın üzerindeki kadınların tercih edebileceği modeller arasında bulunuyor. Her zaman rahat hissettiğiniz gözlükleri seçmek en önemli kural. Ince, dikdörtgen çerçeveler de genç kuşaklar arasında popüler.

Fransız Usulü Gömlek

Fransız usulü gömlek giyme tarzı, basit ama etkili bir görünüm sunar. Tişörtünüzün ön kısmını bel kuşağınıza sokarak hem rahat hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Oje

Tırnak bakımı için sadece parlak renkler değil, çıkartmalar da kullanabilirsiniz. Cesur tırnak sanatı uygulamalarıyla genç ve eğlenceli bir stil oluşturabilirsiniz.

Midi Elbiseler

Midi elbiseler, 30 yaş üstü kadınların gardıroplarında mutlaka bulunması gereken parçalardan biridir. Yüksek bel eteğinizle kombinleyerek genç ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

İlgili Yazılar