© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

"Queer Eye" Yıldızı Jonathan Van Ness Rol Arkadaşlarıyla Çalışmayı Reddetti
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. “Queer Eye” Yıldızı Jonathan Van Ness Rol Arkadaşlarıyla Çalışmayı Reddetti

“Queer Eye” Yıldızı Jonathan Van Ness Rol Arkadaşlarıyla Çalışmayı Reddetti

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
55 0

Jonathan Van Ness İle İlgili İddialar

‘Page Six’in haberine göre, “Queer Eye” programının öne çıkan yıldızı Jonathan Van Ness’in bazı rol arkadaşlarıyla çalışmayı reddettiği bildirildi. Programın yapım ekibinden bir üye, “O, ilgi odağını hiç kimseyle paylaşmak istemedi. Muhteşem Beşli’nin bazı üyeleriyle sahneleri bile birlikte çekemediğimiz zamanlar oldu çünkü işler çok kötüydü.” dedi. Kaynak, yıldızlar Bobby Berk, Karamo Brown, Tan France ve Antoni Porowski arasında da “kesinlikle gerilim” olduğunu ancak asıl katkıda bulunanın Van Ness olduğunu kaydetti.

Setteki Durum

Bu iddiayı destekleyen başka bir yapım üyesi tarafından yapılan açıklamada da 36 yaşındaki saç stilistinin ruh halinin çoğu zaman setin atmosferini belirlediği söylendi. Söz konusu kişi, “Sete geldiğinde morali bozuksa her şey değişir. Onunla çalışmak her bakımdan çok zordur.” dedi. Ekipten birkaç kişi daha Van Ness’i, “öfke sorunları olan duygusal açıdan istismarcı bir birey” olarak tanımlarken, bir “canavar” gibi davrandığını söyledi.

Yöneticilerin Müdahalesi

Netflix yöneticilerinin Van Ness ile “endişe verici davranışları” hakkında en az bir toplantı yaptığı bildirilirken, sete geri döndüklerinde her zamanki gibi devam ettikleri iddia edildi.

Van Ness hakkında yapılan rahatsız edici sözlere rağmen daha önce onunla çalışan bir kaynak da Rolling Stone’a ara sıra etrafında olmanın keyifli olabileceğini söyledi. Kaynak, “Jonathan çok sıcakkanlı, çok karizmatik olma kapasitesine sahip ve kendinizi gerçekten özel hissetmenizi sağlayacak kapasiteye sahip bir kişi” dedi ve “Ama en azından günde bir kez birine bağırmaları gerekirdi. Küçük bir şey olabilir ama her zaman işaret edecek, suçlayacak ve günün kötü adamı olacak birileri olacak.” diye ekledi.

İlgili Yazılar