© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Nilüfer, Saba Tümer'in YouTube Programına Konuk Oldu
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Nilüfer, Saba Tümer’in YouTube Programına Konuk Oldu

Nilüfer, Saba Tümer’in YouTube Programına Konuk Oldu

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
16 0

Artık Aşk Şarkıları Yazamıyorum Diyor

69 yaşındaki sanatçı Nilüfer, Saba Tümer’in YouTube programına konuk oldu. Nilüfer, artık aşk şarkıları yazamadığını söyledi. Kendisini “şarkılarını çektiği aşk acıları sonucu yazan biri” olarak tanımlayan sanatçı, hit şarkılarından bazıları olan ‘Erkekler Ağlamaz’, ‘İnkar Etme’, ‘Karar Verdim’, ‘Olmadı Yar’ gibi eserlerini dinleyenlerin neden artık yeni şarkılar yazmadığını sorduğunu belirtti.

“80 Yaşında Evlenebilirim”

Nilüfer, “80 yaşına geldiğinde belki evlenebileceğini” ancak artık hayatında huzur ve sakinlik istediğini dile getirdi. Estetik konusuna da değinen sanatçı, ameliyattan ve istediği sonucu alamamaktan korktuğunu ifade etti. Estetiğin kendisi için hassas bir konu olduğunu belirten Nilüfer, yaşlanmayı kabul etmenin önemine vurgu yaptı.

“Pınar Deniz’in Yorumunu Çok Beğendim”

Müzik sektörüyle ilgili görüşlerini de paylaşan Nilüfer, 1970’li yıllara göre müzik zevkinin değiştiğini belirtti. İddialı bir şekilde, artık şarkılar hakkında hislerini ifade edemediğini söyleyen sanatçı, 14-15 yaşındaki dinleyicilerin eski şarkılarını istediğini dile getirdi. Ayrıca, ‘Yargı’ dizisinin veda gecesinde Pınar Deniz’in yaptığı yorumu çok beğendiğini açıkladı.

İlgili Yazılar