© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Model, Tayland'ın Büyük Buda Heykeli Önünde Eleştiri Topladı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Model, Tayland’ın Büyük Buda Heykeli Önünde Eleştiri Topladı

Model, Tayland’ın Büyük Buda Heykeli Önünde Eleştiri Topladı

haberler haberler - - 1 dk okuma süresi
12 0

Fenomenin Kıyafeti Uygun Bulunmadı

28 yaşındaki fenomen, Tayland’ın Phuket kentindeki Büyük Buda heykeli önünde poz verirken, vücudunu saran kısa, elastik bir spor kıyafeti giydiği fotoğrafını paylaştı. Popüler bir dini mekan olan Büyük Buda ve etrafı için ziyaretçilerin bacakları, omuzları ve göğüsleri kapalı olacak şekilde mütevazı giyinmeleri tavsiye ediliyor. Ancak model, göğüs dekoltesini, karın kaslarını ve bacaklarını dar bir üst ve bisiklet şortuyla sergiledi.

Sosyal Medya Kullanıcılarından Tepkiler

Sosyal medya kullanıcıları, modelin giydiği açık kıyafetlerin mekana uygun olmadığını belirterek eleştirdi. Bir kullanıcı, “Görünüşünü asla yargılamıyorum, bence muhteşem bir vücudu var… ama ben Taylandlıyım ve onun Büyük Buda heykelini görmek için bunu giymesinin oldukça saygısız olduğunu düşünüyorum.” şeklinde yorum yaptı. Diğer kullanıcılar da benzer düşünceleri paylaştı.

Modelin kıyafeti, Tayland’daki tapınak ve kutsal mekanlara uygun olmadığı için eleştiri almaya devam ediyor. Sosyal medya kullanıcıları, saygı ve uyum çerçevesinde giyinme konusunda daha duyarlı olunması gerektiğini vurguluyor.

İlgili Yazılar