© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Lily Allen Akıllı Telefon Kullanımını Nasıl Sınırlıyor?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Lily Allen Akıllı Telefon Kullanımını Nasıl Sınırlıyor?

Lily Allen Akıllı Telefon Kullanımını Nasıl Sınırlıyor?

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
21 0

Lily Allen’ın Kocası David Harbour’un Telefonunu Kontrol Etmesi

Ünlü şarkıcı Lily Allen, kocası oyuncu David Harbour’un telefonundaki uygulamaları kontrol ettiğini açıkladı. Allen, akıllı telefon kullanımını sınırlamak için çaba harcadığını belirtti.

Pinwheel Adında Sınırlı Özelliklere Sahip Telefon

Allen, verdiği röportajda, artık Pinwheel adında sınırlı özelliklere sahip bir çocuk telefonuna sahip olduğunu ve bu telefonunun gezmeye ve sosyal medyaya izin vermediğini ancak Uber ve Spotify gibi uygulamalara sahip olduğunu paylaştı.

Sosyal Medyanın Bağımlılık Yapıcı Etkilerinden Endişe Duyuyor

Allen, kocasının telefonundaki uygulamaları da kontrol ettiğini ve bu konuda eşit olduklarını belirtti. Ünlü şarkıcı, sosyal medyanın bağımlılık yapıcı etkilerinden endişe duyduğunu ve bu nedenle telefon kullanımını sınırlamak için çaba harcadığını ifade etti.

Diğer Ünlülerin Benzer Endişeleri

Lily Allen’ın yanı sıra, Penélope Cruz, Kirsten Dunst ve Bill Gates gibi ünlüler de çocukların akıllı telefon kullanımı konusundaki endişelerini dile getirdi. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un yaptırdığı araştırma da çocukların akıllı telefon ve sosyal medya kullanımının belirli yaşlara kadar sınırlanması gerektiğini ortaya koydu.

İlgili Yazılar