© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Kapadokya'da Bayram Yoğunluğu: Konaklama Tesislerinde Doluluk Yüzde 100'e Yaklaştı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kapadokya’da Bayram Yoğunluğu: Konaklama Tesislerinde Doluluk Yüzde 100’e Yaklaştı

Kapadokya’da Bayram Yoğunluğu: Konaklama Tesislerinde Doluluk Yüzde 100’e Yaklaştı

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
30 0

Kapadokya’da Turizmciler Yoğunluktan Memnun

Bayram tatili dolayısıyla Kapadokya’da konaklama tesislerinde doluluk oranı yüzde 100’e yaklaşırken, turizmciler yoğunluktan memnun. Bölge, dinlenmek için fırsat kollayan yerli turistlerin akınına uğradı.

Ürgüp ve Avanos İlçelerinde Alışılmışın Dışında Görüntüler

Özellikle Ürgüp ve Avanos ilçeleri ile Ortahisar, Göreme ve Uçhisar beldeleri ile Çavuşin köyünde turizm merkezlerine gelen ziyaretçiler, kilometrelerce uzanan araç kuyrukları ve trafik sıkışıklığıyla karşılaşıyorlar.

Kapadokya’da Tüm Konaklama Tesislerinde Tam Doluluk

50 bin yatak kapasitesine sahip olan Kapadokya’da, tüm konaklama tesislerinin doluluğunun yanı sıra turizm merkezlerinde de tam bir doluluk yaşanıyor. Bölge, günübirlik ziyaretçilerle de yoğun bir şekilde dolup taşıyor.

Nevşehir Turist Rehberleri Odası Başkanı Özay Onur: “Turizm Sezonu Bayram Tatiliyle Başladı”

Nevşehir Turist Rehberleri Odası Başkanı Özay Onur, turizm sezonunun bayram tatiliyle başladığını ve bölgeye gösterilen ilgiden turizmcilerin memnun olduğunu ifade etti. Onur, yoğunluğun hareketli bir sezonun habercisi olduğunu belirtti.

Ziyaretçilerin Gözünden Kapadokya

Bayram tatili için Kapadokya’ya gelen ziyaretçiler de bölgeyi övgüyle anlatıyor. Ahmet Yalkın ve Ergün Işık, Kapadokya’nın tarihi, doğal ve kültürel değerlerine hayranlık duyduklarını ve her yıl ziyaret ettiklerini belirtiyorlar.

İlgili Yazılar