© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Brad Pitt ve George Clooney Apple TV+'ın Yeni Filminde Bir Araya Geliyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Brad Pitt ve George Clooney Apple TV+’ın Yeni Filminde Bir Araya Geliyor

Brad Pitt ve George Clooney Apple TV+’ın Yeni Filminde Bir Araya Geliyor

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
20 0

Hollywood’un İki Ünlü İsmi Yeniden Beraber!

Hollywood’un sevilen isimleri Brad Pitt ve George Clooney, 2008’de vizyona giren ‘Burn After Reading’den bu yana aynı projede yer almamıştı. Ancak şimdi, bu iki başarılı oyuncu Apple TV+’ın Wolfs isimli filminde tekrar bir araya geldi.

Jon Watts Yönetmenliğinde, İlk Teaser Yayınlandı

Filmin yönetmen koltuğunda Jon Watts’ın oturduğu ve Clooney ile Pitt’in başrolde olduğu filminden ilk teaser yayınlandı. Teaserda, ikilinin yağmurda araba sürerken sessizce oturduğu sahne dikkat çekiyor.

Daha Fazla Oyuncu da Kadroda

Wolfs’ta Amy Ryan, Austin Abrams ve Poorna Jagannathan gibi isimler de rol alıyor. 63 yaşındaki Clooney ve 60 yaşındaki Pitt, daha önce Ocean üçlemesinde birlikte çalışmışlardı.

Clooney ve Pitt aynı zamanda Confessions of a Dangerous Mind (2002) ve Burn After Reading (2008) filmlerinde de bir araya gelmişlerdi.

Clooney ve Pitt’ten Daha Fazla Birlikte Çalışma

Aralık ayında verdiği bir röportajda Clooney, Pitt ile yeniden bir araya gelmelerini şöyle anlatmıştı: “Sanki çok zaman geçmiş gibi geliyor.

Pitt, yakın zamanda Netflix’in bilim kurgu dizisi 3 cisim Problemi (3 Body Problem) ve Bob Marley: One Love’ın baş yapımcılığını üstlenirken, Clooney ise 2023 yapımı The Boys in a Boat filmini yönetti.

İlgili Yazılar