© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Ajda Pekkan Beşiktaş Stadyumu'nda Hayranlarıyla Buluştu
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ajda Pekkan Beşiktaş Stadyumu’nda Hayranlarıyla Buluştu

Ajda Pekkan Beşiktaş Stadyumu’nda Hayranlarıyla Buluştu

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
33 0

Dev Orkestra Eşliğinde Unutulmaz Bir Gece

‘Süperstar’ olarak anılan Ajda Pekkan, dün akşam Beşiktaş Stadyumu’nda unutulmaz bir konser verdi. Konserin sunuculuğunu ünlü isim Çağla Şikel üstlendi. Dev bir orkestra eşliğinde sahne alan Pekkan’a, Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Mert Demir, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu ile Dolapdere Bing Gang gibi birbirinden değerli sanatçılar eşlik etti.

Heyecan Dolu Anlar

Konserde duygularını dile getiren Ajda Pekkan, hayranlarına duygularını aktardı. Eurovision Şarkı Yarışması’na katıldığı ilk heyecanını bu konserde bile yaşadığını belirten Pekkan, “Çok değerli yol arkadaşlarımla sahne alacağım. Onlarla beraber olmak hayalimdi. Kısmet bu akşammış” dedi. Pekkan, gece boyunca unutulmaz bir atmosferde müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacağına inandığını belirtti.

“Ajda Pekkan & Arkadaşları” Konseri

Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde, Ajda Pekkan efsane şarkılarını sahne arkadaşlarıyla birlikte seslendirdi. Selda Bağcan ile birlikte seslendirdikleri ‘Sivas’ın yollarına’ türküsü ise sosyal medyada gündem oldu. Ünlü isimlerin katıldığı bu özel gece, müzikseverler tarafından unutulmaz anılarla dolu olarak hatırlanacak.

İlgili Yazılar