© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Ümraniye İstiklal Mahallesi'nde Spor Tesisinin Açılışı Yapıldı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ümraniye İstiklal Mahallesi’nde Spor Tesisinin Açılışı Yapıldı

Ümraniye İstiklal Mahallesi’nde Spor Tesisinin Açılışı Yapıldı

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
33 0

Bakan Bak ve Yerel Yetkililer Açılışta Buluştu

‘Ümraniye İstiklal Mahallesi’nde bulunan spor tesisinin açılışına Bakan Bak’ın yanı sıra Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, eski Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkan Vekili Ömer Onan ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya katıldı.

Bakan Bak: ‘Eserler Devam Edecek’

Bakan Bak, Cumhurbaşkanının talimatıyla her bölgede tesisler yapmaya devam ettiklerini belirtirken, “İsmet ağabeyi eskiden beri tanırım. İnşaat işlerinde hızlıdır. Ümraniye’ye onlarca eser kazandırıldı. Devamı da gelecek. Çok güzel bir eser ortaya çıktı. Altında spor salonu var, üstünde de futbol sahası var. Çok amaçlı bir tesis oldu. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Bakan Bak: ‘Spor Toplumda Gücünü Gösteriyor’

Bakan Bak, Türkiye’nin 22 senede sporda devrim yaşadığını vurgulayarak, “Sporun içinden gelen Cumhurbaşkanımızın vasıtasıyla Türkiye’nin dört bir yanında yaptığımız eserler var. Biz, sporun toplumdaki gücünü biliyoruz. Spor yapan çocukların toplumla uyumlu olduğunu, sağlıklı olduğunu biliyoruz.” dedi. Ayrıca, ailelere seslenerek çocukları spor yapmaya teşvik etti.

Nabi Avcı ve İsmet Yıldırım’dan Teşekkürler

Eski Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı‘ya övgüler yağdıran Bakan Bak, Türkiye’nin sporda elde ettiği başarılara dikkat çekti. Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım ise yaptıkları hizmetten dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür ederek, Türkiye’nin dört bir yanında yapılan eserlerin önemine vurgu yaptı.

İlgili Yazılar