© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Trabzon’un Ünlü Gazetecisi
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Trabzon’un Ünlü Gazetecisi

Trabzon’un Ünlü Gazetecisi

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
499 0

Son zamanlarda ismini çokça duyabileceğiniz, başarılı isimlerden biri olan Ali Çil, Profesyonel bir spor muhabiri. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaya devam etmesinin yanında binlerce takipçisi bulunuyor. Sosyal medyada da sıkça duyurduğu Trabzonspor sevdası çok eskilere dayanıyor. Ali Çil, İstanbul depreminden sonra Trabzon’a taşınmasıyla beraber yaşamını burada sürdürüyor. Şu anda hala Trabzon’da ikamet etmeye devam ediyor. Sizlerde küçük yaşlara dayanan başarı hikayesinin sahibi tanımak istiyorsanız hesaplarını takip edebilirsiniz.

Ali Çil’in zekası ve başarısı çok eski zamanlardan geliyor. Ali Çil, henüz 11 yaşındayken kendi internet sitesini kuruyor. Bilişim sektörüyle bu şekilde tanışsa da bununla kalmıyor. Kendi ortağıyla beraber İVEA’yı kuruyor. Birçok internet sitesinin alt yapısını kuruyor. Yüzlerce sunucu kiralama hizmetleri veriyor. Bunların yanında Netdirekt Türkiye Bayiliği’ni de üstleniyor. Haber sitelerinin de alt yapılarını oluşturuyor. Sonrasında da kendi haber sitesini açıyor ve habercilik alanındaki kariyerine çok sağlam bir adım atmış oluyor.

Ali Çil Başarı Hikayesiyle Kendine Hayran Bırakıyor

Ali Çil, şimdilerde Trabzon’un en çok ziyaret edilen haber sitesinin sahibi. HaberTS ayda milyonlarca kişinin ortak adresi olarak kullanılıyor. Ayrıca HaberTS mobil uygulama olarak da binlerce kişinin telefonunda yer ediniyor. Ali Çil, Gaztecilik kariyeri içerisinde profesyonel bir muhabire dönüşüyor. Bilişim sektörünü bırakıp gazetecilik kariyerinde çok daha güçlü adımlarla ilerlemeye de devam ediyor.

Ali Çil’in Sosyal Medya Hesapları;
Twitter: https://twitter.com/61alicil
Instagram: https://www.instagram.com/61alicil/

 

İlgili Yazılar