© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti Red Bull İstanbul Unlocked’ı Kanatlandıracak
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti Red Bull İstanbul Unlocked’ı Kanatlandıracak

Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti Red Bull İstanbul Unlocked’ı Kanatlandıracak

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 1 dk okuma süresi
320 0

Red Bull İstanbul Unlocked, popüler ve sevilen sanatçıların performanslarını şehrin en çok tercih edilen 10’dan fazla mekanıyla birlikte sadece 2 günlüğüne tek çatı altında toplayarak, katılımcılara müzik ve eğlenceyi bir araya getireceği bir kutlama yaşatmaya hazırlanıyor.

 

Red Bull İstanbul Unlocked aynı zamanda keyifli ve lezzetli deneyimlere de ev sahipliği yapacak.1-2 Temmuz tarihlerinde İstanbul gece hayatını ve eğlenceyi odağına alacak Red Bull İstanbul Unlocked katılımcılara egzotik tadı ile merak uyandıran ve 2022 yazına özel olarak üretilen Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti’ni tatma imkanı da sağlayacak. Pitayanın daha önce denenmemiş, yepyeni ve egzotik aromasını içeren ve yazın vazgeçilmezlerinden olmaya aday Red Bull Summer Edition Pitaya Lezzeti iki gün boyunca katılımcıların beğenisine sunulacak.

 

Kulüpler, miksologlar, sahne sanatçıları ve çok daha fazlasını tek çatı altında toplayacak Red Bull İstanbul Unlocked ve biletler hakkında detaylı bilgiye redbull.com/unlocked adresinden ulaşılabiliyor.

İlgili Yazılar