© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Özgür Özel, Manisa'ya ilk teşekkür ziyaretini İzmir'den yapıyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Özgür Özel, Manisa’ya ilk teşekkür ziyaretini İzmir’den yapıyor

Özgür Özel, Manisa’ya ilk teşekkür ziyaretini İzmir’den yapıyor

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
30 0

Özgür Özel, Manisa’ya Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yerel seçim sonuçları için ilk teşekkür ziyaretini memleketi Manisa’ya yapmak üzere bugün İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na geldi. Özgür Özel, CHP Parti Sözcüsü Deniz Yücel, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cemil Tugay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, CHP’li ilçe belediye başkanları, CHP İzmir ve Manisa milletvekilleri ve partililer tarafından karşılandı.

Özel’den Partililere: “Otobüsü Siz Soktunuz”

Havalimanı çıkışında toplanan partililere seslenen Özgür Özel, “Bu otobüsü buraya sokan güç sizsiniz, CHP örgütüdür.” dedi. Özel, Türkiye genelinde aldıkları yüzde 38 oy ile CHP’nin Türkiye’nin birinci partisi olduğunu vurguladı.

CHP’nin Başarısı ve Hedefleri

Özgür Özel, CHP’nin başarısını ve hedeflerini açıklarken, İzmir’in değişimde lider olduğunu belirtti. Partisinin aldığı 14 büyükşehir belediyesi ile Türkiye genelindeki başarısını vurgulayan Özel, 35 ilin kazanıldığını ifade etti.

Partisinin genel başkanlığına aday olduğu süreçte verdiği sözleri hatırlatan Özel, CHP’nin Türkiye’de güçlü bir şekilde yoluna devam edeceğini belirtti.

Özel’den CHP Örgütlerine Çağrı

Özgür Özel, CHP örgütlerine çağrıda bulunarak, belediye başkanları ve örgütler arasındaki ilişkinin önemine değindi. Özel, partisinin hedeflerine ulaşmak için örgütlerle uyum içinde olunması gerektiğini vurguladı.

İzmir’de Kazanılan Zaferin Önemi

İzmir’de kazanılan zaferin Türkiye için büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Özgür Özel, İzmir’in değişime ve geleceğe yön veren bir kent olduğunu ifade etti. Özel, İzmir’in büyük bir başarı elde ettiğini ve CHP’nin bu başarıyla önemli bir mesaj verdiğini dile getirdi.

İlgili Yazılar