© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Nokta Sigara Yanığı Tamiri
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Nokta Sigara Yanığı Tamiri

Nokta Sigara Yanığı Tamiri

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 3 dk okuma süresi
219 0

Bir çoğumuz evlerde kullandığımız koltuk takımlarında ve araç koltuklarında oluşan sigara yanığından büyük bir rahatsızlık duyuyoruz. Çünkü sigara külünün düşmesi sonucu oluşan bu yanıklar döşemelerin delinmesine ve çirkin bir görüntü oluşmasına neden oluyor. Ve çoğu kez oluşan sigara yanıklarını kapatmak için o bölgenin üzerine örtü ve benzeri kapatıcı ürünler kullanarak çirkin görüntüyü engellemeye çalışıyoruz. Veya bu tür bir yanık yüzünden komple döşemeyi ya da koltuk takımlarını değiştirmeyi bile isteyebiliyoruz.  Oysa Nokta Sigara Yanığı Tamiri ile bu sorunlardan tamamen kurtulma imkanımız bulunuyor. Peki nasıl mı?

Nokta Sigara Yanığı Tamiri 1

Sigara Yanığı Tamiri

Nokta Sigara Yanığı Tamiri firması Adana’da hizmet veren ve otomobil ve ev koltuklarında oluşan yanıkları profesyonel bir şekilde tamir eden bir firma. Bu sektörde yaklaşık olarak 10 yıllık bir deneyime sahip olan firma bünyesinde koltuk sigara yanığı tamiri gerçekleştiriliyor. Bu tür bir uygulama için kullanmış olduğunuz koltuk takımının döşeme türü hiç fark etmiyor. Kadife, süet, nubuk ve güderi gibi özel döşeme kumaşları bile profesyonel bir şekilde tamir edilerek rahatsız görüntü tamamen ortadan kaldırılıyor.

Nokta Sigara Yanığı Tamiri 2

Koltuk Sigara Yanığı Tamiri

Nokta Sigara Yanığı Tamiri tarafından yapılan her bir sigara yanık tamiri %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor. Aynı zamanda yapılan çalışmalar çok uygun fiyatlarla gerçekleştiriliyor. Ve bu işlemlerin ardından küçük bir sigara yanığı için bütün bir döşemeyi ya da koltuk takımını değiştirmenize hiç gerek kalmıyor.

Sigara yanığı tamiri nasıl yapılır diye araştırdığınızda tüm araştırmalarınız sizleri tek bir firmaya yönlendiriyor. Nokta Sigara Yanığı Tamiri uzman bir ekip ve yenilikçi bir teknolojiyle ev veya araç koltuklarında meydana gelen sigara yanıklarını gerektiği şekilde tamir ediyor. Ve sizleri büyük bir dertten kurtarıyor.

Detaylı Bilgi ve Randevu Almak İçin:

İnstagram: https://www.instagram.com/noktasigarayanigi/

Web Sitesi: https://www.noktasigarayanigi.com/

Telefon: 0532 707 59 76

 

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar