© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

MVD Makine 2023 Yılı Hedeflerini Açıkladı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. MVD Makine 2023 Yılı Hedeflerini Açıkladı

MVD Makine 2023 Yılı Hedeflerini Açıkladı

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
268 0

Ülkemizde makina üretimi denildiğinde ilk 5 üretici arasında yer alan MVD makine yöneticilere 2023 yılı itibariyle gerçekleştirdikleri toplantılarda yeni yıl hedeflerini açıkladı. 1950 yılından bu yana şirket kurucusu Ali İnan’ın çizmiş olduğu çizgiden ayrılmayarak sürekli kendini geliştirmeyi başaran MVD Makine 2023 yılı için de büyüme hedeflerinin hızlanan bir ivme ile süreceğinin mesajlarını verdi.

MVD Makine 70 yılı geride bırakan sektörün güçlü markalarından birisidir. Sac işleme sektörüne yönelik olarak üretmiş oldukları abkant presler, lazer makineler, giyotin makaslar ve plazma kesim makineleri ile birlikte müşterilerine özel talepler doğrultusunda metal pres üretimi gerçekleştirmektedir. Her zaman ileri teknoloji ile geliştirdikleri ve pazarın ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlamış oldukları tüm makinalarda yüksek verimlilik sayesinde çok geniş bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Ülkemiz piyasasıyla birlikte 90 farklı ülkeye ihracat yapıyor olmanın gururunu yaşayan MVD Makine firması 2023 yılında da aynı vizyondan faaliyetlerini sürdürmeye devam edeceğini belirtti.

MVD Makine yöneticileri 70 yılı aşan bir süredir sürekli gelişen bir yapıda hizmet veriyor. Bir aile şirketi olmasına rağmen kurumsallaşmanın önemini her fırsatta vurgulayan yöneticiler her yeni yılda yeniden yapılanma yolculuğunu önemsiyor. Her biri ailenin bir ferdi olarak görülen ve büyük bir değere sahip olan çalışanlarıyla birlikte sürekli güçlenen ve gelişen MVD Makine 2023 yılı hedefleri için kendisine uzun bir yol çiziyor.

İlgili Yazılar