© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Murat Sezal, Totem Av Market Balık Avı Malzemeleri ve Oltaları - CNR Avrasya Boat Show’da yerini aldı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Murat Sezal, Totem Av Market Balık Avı Malzemeleri ve Oltaları – CNR Avrasya Boat Show’da yerini aldı

Murat Sezal, Totem Av Market Balık Avı Malzemeleri ve Oltaları – CNR Avrasya Boat Show’da yerini aldı

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
305 0

Murat Sezal tarafından kurulan Totem Av Market Balık Avı Malzemeleri ve Oltaları , 16. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı CNR Avrasya Boat Show’da katılımcılara özel ürünlerini sunuyor.

Dünyanın en büyük ikinci Boat Show Organizasyonu

Murat Sezal, Totem Av Market Balık Avı Malzemeleri ve Oltaları - CNR Avrasya Boat Show’da yerini aldı 1

CNR Avrasya Boat Show bu yıl 17 Aralık – 24 Aralık 2022 tarihleri arasında düzenlenen büyüleyici organizasyonun yine her yıl olduğu gibi büyük ses getirmesi bekleniyor. Totem Av Market Balık Avı Malzemeleri ve Oltaları firma yetkilisi Murat Sezal CNR Avrasya Boat Show 1. Hol’de yerlerini aldıklarını duyurdu.

 

Pozitif Fuarcılık ve Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) iş birliği ile düzenlenen ve bu yıl 16.’sı gerçekleştirilecek olan bu fuar dünya çapında beklenen bir organizasyon olarak biliniyor.

 

Fuar ve Organizasyon hakkında konuşan Murat Sezal ‘ Fuara katılım sağlayan 250’nin üzerinde dev dünya markası ile birlikte yerli yabancı 10.000’in üzerinde marka bulunacak. Tüm markaların kendi ürün gruplarına göre 3.500’ün üzerinde deniz aracını görücüye çıkarmasını bekliyoruz. Aynı zamanda bu fuarda deniz araçları için ekipman ve aksesuarlar ile birlikte su sporları ve balıkçılığa dair de birçok farklı ürün bulunacak. Bu organizasyon sektör için çok önemli bir fırsattır’ şeklinde ifade etti.

İlgili Yazılar